Pradėdami pasimatymus tikite, kad jūsų partneris yra tobulas, tačiau kai baigiasi šis romantiškas laikotarpis, matote tikrąją jų prigimtį, kurios galbūt ne
7 toksiškų partnerių tipai, kurie gali sugadinti jūsų gyvenimą

7 toksiškų partnerių tipai, kurie gali sugadinti jūsų gyvenimą

Pradėdami pasimatymus tikite, kad jūsų partneris yra tobulas, tačiau kai baigiasi šis romantiškas laikotarpis, matote tikrąją jų prigimtį, kurios galbūt nesugebėsite susitvarkyti. Paprastai šiems žmonėms nepatinka ir jų sudėtingas pobūdis, tačiau jie nieko negali padaryti.

„Bright Side“ papasakos apie labiausiai toksiškus partnerių tipus ir jų savybes. Jei pastebėjote bet kurią iš šių savybių savo partneryje, gali būti laikas pagalvoti apie tai, ar esate su tinkamu žmogumi, ar ne.

7 - Narkomanai

nuotrauka
nuotrauka

Santykiai su asmeniu, kenčiančiu nuo priklausomybės, yra sudėtingi ir alinantys. Žmogus susijaudina su savo priklausomybe ir tai pradeda griauti jų artimųjų gyvenimą. Tai ne tik narkotikai, alkoholis ir azartiniai lošimai. Žmonės gali būti priklausomi nuo bet ko: maisto, darbo, apsipirkimo, sporto ir net meilės.

Kaip tu gali žinoti?

Narkomanas paprastai nežino apie savo problemą ir bando ją paneigti. Bet kai tik jie negali pasiekti savo meilės objekto, jie tampa agresyvūs ar apstulbę. Atkreipkite dėmesį į savo partnerio veiksmus ir kalbą. Apie ką jie dažniausiai kalba? Kas juos liūdina? Nuo ko priklauso jų savivertė? Jų reakcija į gyvenimą be priklausomybės papasakos viską.

6 - Prievartautojai

nuotrauka
nuotrauka

Realiame gyvenime žmonės, linkę į fizinį ar psichologinį smurtą, neatrodo kaip neigiami filmo personažai. Jie dažnai atrodo mandagūs, malonūs ir netgi pažeidžiami. Bet kai tik žmonės jaučia, kad turi galią kitų atžvilgiu, jie parodo savo destruktyvų pobūdį. Yra tik viena išeitis: jūs turite pabėgti!

Kaip tu gali žinoti?

Paklauskite savo partnerio apie ankstesnius jų santykius. Jei jie nesako gerų žodžių apie savo buvusius partnerius, tikriausiai esate pasimatymas su prievartautoju . Tokie žmonės yra pernelyg pavydūs, jie visada kontroliuoja savo partnerius, primeta savo pagalbą ir niekada nepripažįsta, kai klysta.

5 - Šaukliai

nuotrauka
nuotrauka

Mums visiems reikia peties, kad kartas nuo karto verkčiau. Tačiau yra „profesionalių“ whinerių, kurie savo nepasitenkinimą paverčia gyvenimo būdu. Jie niekada negali būti laimingi ir visada bando surasti „auką“, kad galėtų skųstis dėl skurdaus gyvenimo. Jei pasimatysite su tikru vynu, anksčiau ar vėliau pradėsite jaustis panašiai.

Kaip tu gali žinoti?

Mandagiai paprašykite partnerio, kad nustotų skųstis ir bandykite pereiti prie malonesnių temų. Jei nėra tokių aptariamų temų, vyndarys grįš į savo „hobį“ arba dings iš jūsų gyvenimo.

4 - Vaikiški suaugusieji

nuotrauka
nuotrauka

Mes visi turime vidinį vaiką ir tai puiku! Tačiau kai kuriems žmonėms šie „vidiniai vaikai“ neleidžia suaugusiajai asmenybei vystytis. Nesvarbu, kodėl vaikiškam suaugusiajam dar nepavyko užaugti, jų partneris taps tėvu arba taps vaiku.

Kaip tu gali žinoti?

Vaikiški suaugusieji bijo visų „suaugusiųjų“ ir „rimtų“ dalykų, tokių kaip darbas, santykiai, atsakomybė ir net mada (jie dažnai atrodo kaip paaugliai). Jų santykiai su tėvais taip pat yra sudėtingi: suaugę vaikai arba negali gyventi be savo tėvų, arba visada su jais ginčijasi.

3 - Emociškai neprieinamas

nuotrauka
nuotrauka

Kai kurie žmonės natūralias emocijas laiko silpnybės ženklu. Jie turi meilės poreikį, bet negali nei gauti, nei suteikti. Emocinis neprieinamumas gali būti asmeninio požymio arba abejingumo ženklas. Tai gali reikšti, kad jūsų partneris nėra motyvuotas dėl jūsų santykių. Kaip jūs tikriausiai jau žinote, neatlygintina meilė nedaro nieko laimingo.

Kaip tu gali žinoti?

Jų santykiai su priešinga lytimi visada apibūdinami kaip „tai sudėtinga“. Jie nieko nedaro, kad pagerintų jūsų santykius. Jų nėra visko: sunku juos sutikti ar pasiekti telefonu, o norint gauti iš jų tekstą, teks laukti valandas.

2 - Narcisistai

nuotrauka
nuotrauka

Visiškai akivaizdu, kad tokie žmonės negali susitvarkyti su savo partneriais. Be abejo, turime gerbti ir mylėti save, tačiau narcisizmas ir egocentrizmas viską sugadina.

Kaip tu gali žinoti?

Narcisistą identifikuoti tikrai lengva – reikia tik suskaičiuoti, kiek kartų jie sako: „Aš …“. Jei žmogus domisi ne kuo kitu, o savimi, tu tarnausi tik kaip jų šešėlis ir viskas.

1 - Iš viso perfekcionistai

nuotrauka
nuotrauka

Daugelis žmonių mano, kad perfekcionizmas yra privalumas. Mūsų noras būti geresniems tikrai padeda pasiekti rezultatų darbe, sporte ir kitose gyvenimo srityse. Bet kai kalbame apie santykius, nėra tikro tobulumo ir perfekcionistai nėra suinteresuoti tokiais rezultatais.

Kaip tu gali žinoti?

Perfekcionistai dažnai kritikuoja savo partnerius ir priverčia juos keistis. Jų mėgstamiausia frazė yra „Viskas gerai, bet …“ arba „Ši vieta yra puiki, bet kitą kartą eikime į restoraną“ arba „Jums atrodo gerai, bet aš manau, kad jums reikia eiti į sporto salę“ arba „Tai t – marškinėliai yra gerai, bet geriau dėvėti švarką. “ Perfekcionistai sugeba mylėti tik tobulą savo kuriamą įvaizdį.

Ar jūs kada nors sutikote bet kurį iš šių tipų žmonių? Papasakokite apie savo patirtį komentaruose žemiau.

978
484 Pasidalino
avatar
Deimilas Almonaitis
Kiekvienas santykis iš pradžių atrodo kaip pasaka, bet tik laikas parodo tikruosius žmogaus bruožus.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija