Yra specialių produktų, kurie gali ištirpinti inkstų akmenis. Tačiau tai daugiausia taikoma mažiems egzemplioriams. Dideli akmenys turi būti susmulkinti ar
Kaip efektyviai ištirpinti inkstų akmenis

Kaip efektyviai ištirpinti inkstų akmenis

Yra specialių produktų, kurie gali ištirpinti inkstų akmenis. Tačiau tai daugiausia taikoma mažiems egzemplioriams. Dideli akmenys turi būti susmulkinti arba chirurginiu būdu pašalinti.

Inkstų akmenų priežastys

nuotrauka
nuotrauka

Šią ligą gali signalizuoti ūminis (kartais nuobodus) skausmas apatinėje nugaros dalyje. Tai atsitinka važiuojant blogu keliu (drebulys), taip pat fizinio krūvio metu (net labai mažas). Kai kuriais atvejais šlapime atsiranda kraujas. Mes kalbame apie urolitiazę.

Su šia liga inkstuose, taip pat šlapimo pūslėje susidaro smėlis ir akmenys. Aiškus atsakymas, kodėl taip atsitinka, mokslas dar negali duoti, bet tarp priežasčių:

nuotrauka
nuotrauka

Akmenys, susidarę inkstų ertmėje, gali būti skirtingo dydžio – nuo kelių milimetrų iki gigantų, kurie užima beveik visą inkstų ertmę. Daugeliu atvejų akmenys ir smėlis palieka kūną kartu su šlapimu. Bet jei akmenys yra labai dideli, jie susmulkinami elektromagnetinėmis bangomis arba lazeriu. Kraštutiniais atvejais naudojama chirurginė intervencija.

Kaip atsikratyti inkstų akmenų

nuotrauka
nuotrauka

Natūralus akmenų procesas yra labai skausmingas. Žmogus jaučia neįtikėtinai stiprų skausmą inkstuose ir šlapimtakyje. Gydytojai šią būklę vadina inkstų diegliais.

Šiuo metu pacientas geriau būti prižiūrimas gydytojų ligoninėje. Galų gale, be stipraus skausmo, kūno temperatūra ir kraujospūdžio padidėjimas. Ir jei akmenys ilgą laiką išnyksta, prasideda inkstų uždegimas.

Siekiant skatinti akmenų išsiskyrimą, gydytojas gali paskirti specialius augalinius preparatus, taip pat spazminius vaistus.

Akmenų smulkinimui ir jų išleidimui taip pat yra laiko patikrintų liaudies gynimo priemonių. Tačiau būtina atsižvelgti į akmens sudėtį. Vaistažolių gydymas yra gana veiksmingas uratams, taip pat fosfatų akmenims, bet vargu ar susiduria su oksalatu.

Vaistažolių vaistas turėtų būti atliekamas nuolat prižiūrint gydytojui.

Žolės, pašalinančios akmenis iš inkstų

nuotrauka
nuotrauka

Uratų akmenys geriausiai tinka žolelių terapiniam poveikiui. Linų sėklų, braškių lapų, petražolių sėklų, erškėtuogių klubų, beržo pumpurų mišinys veikia gerai. 2 puodeliams verdančio vandens paimkite 2 valgomuosius šaukštus. Mišinys pilamas verdančiu vandeniu, primygtinai reikalaujama 20 minučių ir geriamas tris kartus per dieną pusę stiklinės. Gydymo kursas yra iki trijų mėnesių.

Puikiai pašalinkite ir sunaikinkite akmenis:

Asiūklio žolė (1 šaukštelis) užvirinama stikline verdančio vandens, reikalaujama pusvalandį, o po to geriama tuščiu skrandžiu. Gydymo kursas yra trys mėnesiai.

Sunaikina akmenų arbatą iš obuolių žievelės. Šaukštas žievelės pilamas stikline verdančio vandens, reikalaujama bent pusvalandį ir girtas. Per dieną galite užvirinti šią sveiką arbatą kelis kartus.

nuotrauka
nuotrauka

Oksalato akmenys gali pašalinti madderį. Jis atlaisvina akmenis ir ramiai juos pašalina. Šio augalo šaknis susmulkinamas (1 šaukštelis) ir pilamas stikline vandens, garinamas vandens vonioje 15 minučių ir geriamas visame stikle vieną kartą per dieną.

Sausas viržių (1 valgomasis šaukštas), saksifrage (1 valgomasis šaukštas), mallow lapai (1 valgomasis šaukštas) pilami litru karšto vandens ir virinami ant silpnos ugnies 7 minutes. Paimkite medų kartą per dieną, ketvirtadalį puodelio.

Jonažolės, kiaulpienės šaknų, paukščių knotweed, trispalvės violetinės mišinys – 5 šaukštai. Paimkite tris kartus per dieną stiklinėje.

Akmenų atsiradimo prevencija

nuotrauka
nuotrauka

Turėtumėte žinoti, kad akmenų susidarymo procesas yra gana ilgas. Jis yra visiškai besimptomis. Ir jei kai akmenys paliko kūną, tai nereiškia, kad jie vėl nepasirodys. Dažniausiai jie vėl susidaro.

Užkirsti kelią smėlio ir akmenų susidarymui, taip pat padės kovoti su esamomis formomis, sezonine arbūzų dieta. Tai trunka apie tris savaites. Pacientas valgo arbūzą. Leidžiamas nedidelis rudos duonos kiekis. Tuo pačiu metu kiekvieną dieną turėtumėte imtis šiltos vonios.

Bet kokių terapinių medžiagų naudojimas yra visiškai neveiksmingas be kitų prevencijos priemonių:

Žinant akmenų susidarymo mechanizmą, galima užkirsti kelią jų susidarymui net ir naudojant maistą.

nuotrauka
nuotrauka

Oksalatai atsiranda, kai sumaišomas kalcis ir oksalo rūgšties druskos. Ir pagrindinis kalcio antagonistas yra magnis. Rūgštis lengvai jungiasi prie jo ir palieka kūną. Magnio šaltiniai: riešutai, morkos, grikiai, pupelės, susmulkinti kviečiai, erškėtuogės klubai.

Ir produktai, kurie prisideda prie akmenų susidarymo, turėtų būti riboti dietoje. Tai kava, saldi soda, gyvūniniai riebalai ir baltymai, ankštiniai augalai, konservuotos žuvys, rūgštynės, kakavos pupelės, salierai, špinatai, žemės riešutai, sūrus maistas.

278
106 Pasidalino
avatar
Silverija Mažeikytė
Labai svarbu atkreipti dėmesį į pirmuosius simptomus ir nedelsiant kreiptis į gydytoją, kad būtų išvengta komplikacijų.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija