Apsinuodijimas yra švari ir atsargi procedūra. Sakoma, kad mėgstamiausias tų žudikų, kuriuos siaubia kraujo upės, kurias sukelia ašmeniniai ginklai ir šaun
11 istorinių veikėjų, kuriuos nunuodijo arba nužudė giljotina Kokia baisi pabaiga!

11 istorinių veikėjų, kuriuos nunuodijo arba nužudė giljotina Kokia baisi pabaiga!

Apsinuodijimas yra švari ir atsargi procedūra. Sakoma, kad mėgstamiausias tų žudikų, kuriuos siaubia kraujo upės, kurias sukelia ašmeniniai ginklai ir šaunamųjų ginklų detonacijos .

Pagrindinis gyvenimo elementas, arsenas (As), diskredituoja tai, kad jis yra vienas pagrindinių apsinuodijimų per visą istoriją. Kaklauja, gyvačių nuodai, anglies monoksidas.

Polidori, pirmasis vampyras

Anglas Johnas Williamas Polidori nėra tinkamai garsenybė, tačiau jo sukurta figūra yra. Veikėjas, kuris pradėjo būti teroro dalimi kaimo pasaulyje, nors neturėjo problemų prisitaikyti ir kaip miesto legenda. Polidori sukūrė vampyro literatūros įvaizdį savo 1819 m. Apysakoje „Vampyras“ . Tik 1897 m. Airis Bramas Stokeris išpopuliarino kraujasiurbį savo romane „ Drakula“ . Teigiama, kad „Polidori“ ją sukurti įkvėpė poetas Lordas Byronas, kurio jis apmaudavo. Polidori nusižudė 1821 m., Suvartodamas cianido rūgštį, prieš pat savo 26-ąjį gimtadienį.

nuotrauka
nuotrauka

Gražu, jauna ir sveika

Felipe el Hermoso, vyras, varęs iš meilės ir pavydo Katalikų monarchų dukterį Juaną, mirė būdamas 28 metų ir būdamas visiškai sveikas. Kastilijos karališkieji namai paskelbė, kad mirtis įvyko išgėrus per daug šalto vandens prakaituotoje būsenoje po kamuolio žaidimo. Blogiausiai jis sutarė su uošviu Fernando de Aragón, o legenda rodo, kad jis jį nuodijo.

nuotrauka
nuotrauka

Hanibalo žiedas

Ar žinote praktiką nešioti nuodus, paslėptus žiede ? Tai nėra tokia nauja. Kartaginiečių karinis genijus, ne kartą nugalėjęs romėnus, nusižudė nuodais, kuriuos, matyt, visada nešė žiede. Jis buvo Bitinijos karaliaus Prūsijos svečias, ir žinodamas, kad gynėjas jį perduos mirtingiems priešams, Hanibalas Barca labiau norėjo atimti gyvybę.

nuotrauka
nuotrauka

Hitlerio palengvėjimas

Ar girdėjote apie operaciją „Valkyrie“, nesėkmingą bandymą nužudyti Adolfą Hitlerį per bombos ataką 1944 m. Liepos mėnesį? Viena versija rodo, kad jei siužetas būtų sėkmingas, naujasis aukščiausias Vokietijos vadovas būtų Erwinas Rommelis, tuo metu prestižiškiausias karininkas po fiurerio . Bandymas nepavyko, Rommelis buvo priverstas apsinuodyti, ar žinojai, kad Rommelis yra vienintelis veikėjas nacistinėje Vokietijoje, turintis jo figūrai skirtą muziejų?

nuotrauka
nuotrauka

Masaccio perspektyva

Filippo Brunelleschi laikomas Renesanso pirmtaku ir pradininku taikant perspektyvą mene. Netrukus po jo Tommaso Cassai, geriau žinomas kaip Masaccio, pirmasis puikus Renesanso meistras, pritaikė ir tobulino Brunelleschi raidą. Masaccio netikėtai mirė būdamas 27-erių ir pasklido gandas, kad jis buvo apsinuodijęs.

nuotrauka
nuotrauka

Prancūzijos revoliucija atnešė su ja civilines teises ir gydytojo Juozapas Ignace Guillotin suprantama, kad mirtis taip pat turėjo tapti labiau civilizuota. Nebebus deginama ant laužo, nepradurta kalavijų, ar žiauriai skerdžiama. Švarus, greitas ir labiau miesto pjūvis. Susipažink arba prisimink šiuos 6 garsius giljotinos nužudytus personažus .

Ar labiau pasisekė Nicolásui Jacquesui Pelletieriui?

Jis išgarsėjo tik iki mirties. Jis buvo greitkelis, nuteistas mirties bausme 1791 m., Po žmogžudystės Paryžiuje . Laukdamas nukirsti kardu, vokiečių mechanikas ir meistras Tobíasas Schmidtas užsiėmė pirmosios giljotinos apdaila, atidžiai prižiūrint dr. Guillotinui ir Antoine’ui Louisui ( tikrasis giljotinos išradėjas ). Louiso pasiūlymas būtų gyvybiškai svarbus: kad pjovimo efektyvumas pagerėtų, ašmenų kraštas turi būti pasviręs, o ne horizontalus. 1792 m. Balandžio 25 d. „ Place de Grève“ ji buvo pilna žmonių, kad galėtų stebėti pirmąjį spektaklį. 15:30 ašmenys nukrito ant nelaimingo Pelletierio kaklo. Matyt, tai buvo per trumpa daugumos visuomenės, kuri tikėjosi ilgesnio pasirodymo, skoniui.

nuotrauka
nuotrauka

„Kas žudo geležį, tas ir miršta“

Šis pasakymas yra tikslus Charlotte Corday atveju . Be abejo, revoliucionierius Jeanas Paulas Maratas buvo kiek savimi patenkintas vaikinas, tačiau stebina tai, kad jis priėmė nepažįstamą emisarą besimaudantį . Šarlotė nudūrė jį vonioje, o po aštuonių dienų naujasis išradimas nukirto moterį.

nuotrauka
nuotrauka

Sugadintas „The Imperishable“ lavonas

Nė viena figūra nėra siejama su Prancūzijos revoliucijos teroro epocha, kaip Maximilienas Robespierre’as . Jis pasiuntė priešus ir draugus į giljotiną, visada siekdamas didesnio revoliucijos. Tačiau jo diktatoriškas požiūris buvo per didelis jo sąjungininkų ir Konvencijos oponentų nuoskaudai . Robespjeras buvo giljotinuotas kartu su dviem dešimtimis kitų bendradarbių, visi atsidūrė masiniame kape.

nuotrauka
nuotrauka

„Tas, kuris joja tigru, negali nusileisti“

Azijietišką posakį antraštėje galima pritaikyti Georgesui-Jacquesui Dantonui . Tai buvo per daug pritaikyta Robespierre skoniui. Vienas žymiausių revoliucijos suvalgytų revoliucionierių. Jis buvo giljotinuotas 1794 m. Balandžio mėnesį. Tų pačių metų liepą jo kaltininko galva riedėjo.

nuotrauka
nuotrauka

Nelaimingos paauglių vestuvės

Šiek tiek daugiau gali būti pridėta apie į Liudviko XVI galvos nupjovimas, bet kas buvo jauna Marija Antuanetė Austrijos mąstymo balandžio 16, 1770, kai mažiau nei 15 metų, ji ištekėjo už savo Dauphin ir būsimą karalių ne Versalio ? Tikrai ne dėl likimo siaubo.

nuotrauka
nuotrauka

Giljotinuota išmintis

Šiuolaikinio chemijos mokslo įkūrėjas buvo Antoine’as-Laurent’as de Lavoisier . Jis mirė giljotina 1794 m. Tai buvo fanatizmo metas . Jo gynėjas prašė malonės, nurodydamas savo mokslinius nuopelnus. Teismo pirmininkas nusprendė: „respublikai nereikia išmintingų žmonių“.

nuotrauka
nuotrauka
115
183 Pasidalino
avatar
Cezarija Leskauskienė
Apsinuodijimo metodai visada atspindi tam tikrą visuomenės tamsiąją pusę, kurią kartais sunku suvokti.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija