Labai nedaug filmų nufilmuojami „epizodas po epizodo“. Priklausomai nuo oro sąlygų, aktorių tvarkaraščių ir finansavimo, kartais gali atsitikti taip, kad filmavimas gali vykti ir ne chronologine tvarka.
Tokiomis sąlygomis net profesionaliausios kino filmavimo komandos kartais gali pamiršti labai svarbias smulkmenas, kurios galiausiai šokiruoja dėmesingus žiūrovus.
Mes taip pat pastebėjome šias atsitiktines klaidas ir norime pasidalinti su jumis.
Drąsiaširdis
Škotijos kario Williamo Wallace’o iš Braveheart drabužiai primena tradicinį tautinį kostiumą – kiltą. Tačiau problema ta, kad jis pasirodė maždaug XVIII amžiaus pradžioje, o filme vaizduojami įvykiai, vykę XIII amžiaus pabaigoje.
Haris Poteris ir Mirties relikvijos
Joanne Rowling knygose apie jauną burtininką Harį Poterį dažnai sakoma, kad jis turėjo žalias akis – kaip ir jo motina. Filme berniuko vaidmenį atlieka Danielis Radcliffas, turintis žalias akis. O filmo veikėjai sakė, kad Haris turėjo savo „mamos akis“. Tačiau kažkas nutiko ne taip, ir jaunąją Lily suvaidinusi aktorė turėjo rudas akis, o ne mėlynas ar žalias.
Forestas Gampas
Forresto draugas leitenantas Danas nusprendė investuoti pinigus į kokią nors „vaisių kompaniją“. Kaip paaiškėjo, vaisius buvo obuolys, o įmonė buvo legendinė „Apple“. Po to viename iš epizodų Gumpas gavo laišką iš Apple Computer Inc. Laiške buvo nurodyta 1975 m. rugsėjo 23 d. Tačiau tikroji įkūrimo data yra 1976 m. balandžio 1 d.
Karibų piratai: pasaulio gale
Tai dar vienas atvejis, kai filmo kūrėjai aplenkė laiką. Trečioje šios piratų istorijos dalyje kapitonas Barbossa ir Elizabeth Swan kartu su komanda vyksta į Singapūrą, kad surastų kapitoną Sao Fengą. Filmo veiksmas vyksta XVIII amžiaus pradžioje. Problema ta, kad šiuolaikinio Singapūro istorija prasidėjo tik 1819 m.
Nieko neįprasto. Tik lėktuvas BC laikais. Arba kūrėjai pagalvojo, kad graikams gali prireikti palaikymo iš oro, arba sumanė, kad žiūrovus sužavės Bradas Pittas ir jie nepastebės šios mažos klaidos.
Sostų žaidimas
Šie vyrai žinomi kaip ištikimi kariai, pasiruošę paaukoti savo gyvybes dėl savo karalienės Daenerys. Nė vienas iš jų neturi jokių romantiškų santykių su moterimis. Ir tam yra priežastis. Pilkojo kirmino ir Missandei meilė yra išimtis. Tačiau, sprendžiant iš šio laidos kadro, vienas iš jų vis dar vedęs, o gal tiesiog mėgsta papuošalus.
Django Unchained
Kai kuriose filmų serijose Jamie Foxxas, atlikęs Django vaidmenį, nešioja akinius nuo saulės, kurie vis dar yra šiuolaikiški ir madingi. Tačiau problema ta, kad filmo veiksmas vyksta 1858 m., o pirmieji akiniai nuo saulės buvo parduoti JAV 1929 m. Na, galbūt Django gavo juos iš ribotos kolekcijos.
Kapitonas Amerika: pilietinis karas
Šiame superherojų filme yra scena, kai Žmogus-voras sugriebia Kapitono Amerikos skydą ir visą jį dengia tinklu. Kitoje scenoje Žmogus-voras laiko skydą rankose, o trofėjus yra visiškai švarus. Kaip jam pavyko taip greitai jį išvalyti?
Ar kada nors pastebėjote kitų filmų klaidų? Papasakokite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!