Pasitikėjimas yra labai sunkiai pasiekiamas dalykas. Mūsų smegenims prireikia mažiau nei 1 sekundės, kad galėtume nuspręsti, ar galime kuo nors tikėti, ar
8 psichologiniai triukai, kurie gali priversti žmones tuoj pat pamėgti jus

8 psichologiniai triukai, kurie gali priversti žmones tuoj pat pamėgti jus

Pasitikėjimas yra labai sunkiai pasiekiamas dalykas. Mūsų smegenims prireikia mažiau nei 1 sekundės, kad galėtume nuspręsti, ar galime kuo nors tikėti, ar ne, bet jei sprendimai būtų teisingi, nebūtų skyrybų, sunaikintos draugystės ar apgaulės. Štai kodėl žmonės linkę įtarti ir iškart nepasitiki niekuo, ką sutinka pirmą kartą. Bet jei norite surinkti taškų su kuo nors, yra keletas patikrintų metodų, kuriuos galite naudoti jam pasiekti.

Peržiūrėjome daugybę informacijos ir pasirinkome labiausiai intriguojančius patarimus, kurie gali priversti jus pasitikėti.

8 - Parodykite, kad jie jums patinka

nuotrauka
nuotrauka

Ar girdėjote apie „skonio abipusiškumo“ reiškinį? Tai reiškia tendenciją, kad žmonėms patinka tas, kuris juos mėgsta. Taip atsitinka todėl, kad žmonės jaučia vienas kito šilumą ir palaikymą, taip pat malonu žinoti, kad tu esi malonus. Taigi, jei vieną dieną reikia patraukti kieno nors dėmesį, parodykite teigiamą požiūrį į jį, nes greičiausiai sulauksite tiek pat meilės.

7 - Išpilkite kavą

Šis patarimas gali pasirodyti keistas. „Kodėl mes turime sugadinti pirmąjį įspūdį padarydami gremėzdišką klaidą?“ Gal pagalvoji. Tačiau daugelis tyrimų patvirtina, kad pasirodžius pažeidžiamiems, padidėja mūsų patrauklumas ir patikimumas.

Tačiau turite atsiminti 2 svarbius faktus. Prieš pasakodami blogą pokštą ar numetę pieštuką, turite įsitikinti, kad asmuo žino apie jūsų aukštą našumą ir patikimumą. Ir pasistenkite neatrodyti pažeidžiami taip, kad abejotumėte savo reputacija. „Psichiatrai gali sukurti pasitikėjimą išpylę kavą ir sakydami:„ Aš niekada nebuvau labai gera savo rankomis. Tačiau chirurgai to padaryti negali “.

6 - Pernelyg atsiprašykite

nuotrauka
nuotrauka

Kitas veiksmingas pasitikėjimo stiprinimo būdas yra pasakyti „atsiprašau“. Tyrėjai nustatė, kad tai tinka situacijoms, kai akivaizdu, kad nesi kaltas. Pavyzdžiui, sakydamas: atsiprašau už lietų, jūs išreiškiate empatiją ir apgailestaujate, kad kažkas, kas vertinama, nutiko liūdnai. Parodykite, kad suprantate jų patirtį, ir tai labai padidina jų patikimumą ir pasitikėjimą jumis.

5 - Elkitės kaip beždžionė

nuotrauka
nuotrauka

Ne, tai nereiškia, kad reikia valgyti daug bananų ir šokinėti per medžius. Kalbama apie veido išraiškų, gestų, kalbos modelių ar kito asmens elgesio mėgdžiojimą. Ši technika vadinama veidrodžiu, ir ji tikrai veikia.

Pavyzdžiui, vieno tyrimo metu padavėjoms buvo patariama, kaip geriau elgtis su savo klientais, imituojant jų elgesį restoranuose. Daugiau tyrimų parodė, kad vyrai palankiau vertina moteris trumpalaikiuose pasimatymuose, jei jos pakartoja savo žodinį ir neverbalinį elgesį. Jei ketinate naudoti šį metodą, nepamirškite atspindėti tik teigiamų modelių. Geriau nekartoti tokių veiksmų kaip vengti žvilgsnio ar atsisukti nugarą.

4 - Pasakykite paslaptį

nuotrauka
nuotrauka

Savęs atskleidimas yra bene vienas įspūdingiausių būdų. Ar prisimenate savo jausmus, kai kalbate apie svarbius dalykus savo gyvenime su jauduliu, balso drebėjimu ir drebuliu žemyn? Kai dalijatės intymia informacija su kitais žmonėmis, jie pajunta jūsų rūpestį ir kreipiasi į jus. Tai reiškia, kad jie taip pat gali pasitikėti kai kuriomis savo paslaptimis.

Tai taip pat mokslu pagrįstas faktas. Įvairių švietimo įstaigų atlikti tyrimai parodė, kad studentai, uždavę privačių klausimų, užmezgė glaudesnius santykius, palyginti su grupėmis, kurios nesidalijo intymia informacija.

3 - Kalbėkite pasitikėjimo greičiu

nuotrauka
nuotrauka

Kai kurie specialistai patvirtino, kad teisingas jūsų kalbos greitis gali padėti pasitikėti ir neprarasti partnerio dėmesio. Mes manome, kad būtų neteisinga sakyti, kad turite pasirinkti kalbėjimo ritmą ir jo laikytis kiekvieną kartą, nes atrodo, kad kiekvienai situacijai reikia savo greičio. Pavyzdžiui, greitas kalbėjimas rodo skubumą, jaudulį ir aistrą, o lėtas tempas padeda sutelkti dėmesį į taško svarbą, rimtumą ar naujos idėjos pristatymą.

2 - Atsitiktinai paliečia kitą žmogų

Atrodo, kad atsitiktinis prisilietimas taip pat gali tapti galingu pasitikėjimo stiprinimo katalizatoriumi. Daugybė įdomių ir kartais provokuojančių tyrimų rodo jo efektyvumą. Kai patrauklus vyras paprašė gatvėje esančių jaunų moterų telefonų numerių, jis mokslo labui jas palietė. 19% moterų, kurias palietė (ir tik 10% tų, kurios nejautė jokio kontakto), nurodė savo numerius.

Naudodamiesi šiuo metodu, žinokite socialines ir kultūrines normas. Palietus ką nors, rečiau bus naudingų padarinių, jei pažeisi asmenines ribas.

1 - Tegul viskas sukasi aplink kitą žmogų

nuotrauka
nuotrauka

Mes manome, kad ego sustabdymas yra sunkiausias būdas priversti ką nors pasitikėti jumis. Taikydami šį požiūrį, turėtumėte sutelkti dėmesį į kito žmogaus poreikius, norus ir tikrovės suvokimą, o ne į savo įsitikinimus. „Dažniausiai, kai 2 tiriamieji dalyvauja pokalbyje, kiekvienas kantriai laukia, kol kitas baigs pasakojamą istoriją. Tada kitas pasakoja savo istoriją, paprastai susijusi tema ir dažnai bandydamas sukurti geresnę ir įdomesnę istoriją.

Kitame susitikime su nauju žmogumi pasistenkite nesiorientuoti į save ir savo istorijas, kurios visada pritraukia visų dėmesį. Verčiau užduokite klausimus ir parodykite didelį susidomėjimą partneriu ir tuo, ką jie sako. Mes tikime, kad rezultatas jus nudžiugins.

Ar turite problemų su žmonėmis? Kokią techniką išbandytumėte pirmiausia?

601
376 Pasidalino
avatar
Kiprijonas Požela
Tai tikrai tiesa, kad pasitikėjimo statyba yra laikas reikalaujantis procesas. Šiame straipsnyje pabrėžiamas momentinis sprendimų priėmimas, tačiau kartais pirmas įspūdis būna klaidingas.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija