Labai dažnai po vyro mirties moterys nežino, ką daryti su jo vestuviniu žiedu. Visų pirma, verta žinoti, kad kiekviena moteris pati turi nuspręsti, kaip el
Ką daryti su žiedu po vyro mirties

Ką daryti su žiedu po vyro mirties

Labai dažnai po vyro mirties moterys nežino, ką daryti su jo vestuviniu žiedu. Visų pirma, verta žinoti, kad kiekviena moteris pati turi nuspręsti, kaip elgtis tokioje situacijoje. Geriausia klausytis savo širdies ir intuicijos. Šia proga yra nuomonės apie bažnyčią ir ezoteriką.

Ką daryti su žiedu mirus vyrui pagal ezoteriką

Sužadėtuvių žiedą po vyro mirties galima nešioti tik tuo atveju, jei per savo gyvenimą jis buvo šviesus ir linksmas žmogus. Jei šeimos gyvenimas būtų darnus ir tikras. Jie tiki, kad tokiu atveju žiedas bus stiprus amuletas našlei visą likusį gyvenimą, nes jame bus sukaupta visa teigiama energija.

Jei sutuoktinių šeimyninis gyvenimas nesusiklostė, mirusio vyro žiedas nieko gero neatneš, nes jame kaupsis negatyvas. Tokiu atveju specialistai rekomenduoja žiedo atsikratyti (išlydyti, padovanoti kam nors iš šeimos, bet nuvalius druska).

Ekstrasensai savo ruožtu įsitikinę, kad nešioti mirusio vyro žiedą neapsimoka. Kadangi jo siela nuolatos prieis artimuosius, todėl negalės gauti ramybės ir pasiklysti. Tačiau kiekvienas nusprendžia, kaip elgtis šioje situacijoje.

Jei našlė jaučia, kad žiedo turėjimas ant rankos suteikia jėgų ir energijos, tuomet tai galima palikti. Jei ją kankina prieštaringi jausmai, ji bijo produkte esančios neigiamos energijos, tuomet geriau paimkite ją iš akių (paslėpkite dėžutėje arba atiduokite kuriam nors iš artimųjų).

Ką daryti su žiedu po vyro mirties: bažnyčios nuomonė

nuotrauka
nuotrauka

Po mylimo žmogaus mirties moteris yra prislėgta ir palūžusi. Ji nori išlaikyti kuo daugiau mirusio vyro daiktų kaip amžinos meilės ir atsidavimo simbolį. Ypač toks simbolis yra sutuoktinio vestuvinis žiedas. Dvasininkai nedraudžia toliau naudoti šios dekoracijos. Bažnyčios tarnai teigia, kad draudimų po mirties mūvėti vestuvinį žiedą nėra.

Tačiau jei moteris nori jį paslėpti papuošalų dėžutėje ar už ikonų, tai taip pat leistina. Be to, bažnyčia nedraudžia vestuvinio žiedo kam nors dovanoti kaip išmaldą (aukoti šventyklai, parduoti metalą, išlydyti, o gautas lėšas siųsti į našlaičių fondus).

Vienintelis dalykas, kurį bažnyčia draudžia, yra palaidoti vieną iš sutuoktinių sutuoktuvių žiede, jei kitas yra gyvas. Tai leidžiama daryti tik tuo atveju, jei abu sutuoktiniai mirė. Tada manoma, kad jų žemiškasis kelias baigtas.

Kaip nešioti vestuvinį žiedą po vyro mirties

nuotrauka
nuotrauka

Ezoterikos srities žinovai pasakojo, kaip tinkamai mūvėti vestuvinį žiedą moterims po sutuoktinio mirties. Paprastai tokiais atvejais moterys nešioja žiedą ant kairės rankos, ant bevardžio piršto. Dažnai jie užsimauna du žiedus iš karto, kaip amžinos meilės simbolį. Tačiau jei našlė ant kairės rankos mūvi abu žiedus, ji tikisi ateityje ištekėti iš naujo.

Jei moteris, mirus vyrui, nešioja jo žiedą ant dešinės rankos, tokiu būdu ji pasidaro visavertį amuletą, kuris saugo ją visą tolesnį gyvenimą. Tačiau dažniausiai moterys žiedus nešioja ant kairės rankos. Juk gyvenimas tęsiasi, bet tokiu gestu jie parodo savo meilę ir amžiną atmintį mirusiam sutuoktiniui.

Geriausia, anot specialistų, po vyro mirties užsimauti žiedą ant grandinėlės. Pasirodo neįprastas ir labai simboliškas pakabukas, kuris yra prie širdies ir taip pat pabrėš amžiną mirusiojo atminimą.

595
584 Pasidalino
avatar
Monika Gražulytė
Labai svarbu klausytis savo jausmų ir vidinio balso sprendžiant, ką daryti su mirusio partnerio žiedais.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija