Veiksmingi būdai ištraukti peles iš namų padės atsikratyti erzinančių graužikų nenaudojant cheminių medžiagų. Kad pelės nesivargintų ir nereikėtų leisti pi
Kaip visam laikui atsikratyti pelių namuose: veiksmingi metodai, natūralios priemonės

Kaip visam laikui atsikratyti pelių namuose: veiksmingi metodai, natūralios priemonės

Veiksmingi būdai ištraukti peles iš namų padės atsikratyti erzinančių graužikų nenaudojant cheminių medžiagų. Kad pelės nesivargintų ir nereikėtų leisti pinigų chemijai, galite pabandyti naudoti natūralius natūralius skonius, kurių graužikai nemėgsta.

Ar galima iš namų išimti peles

Pelės gali būti didžiulė problema žmonėms, ypač tiems, kurie gyvena privačiuose namuose. Dažniausiai pelės apsigyvena šalia žmonių, kad ilgai neieškotų maisto, nes galima ir iš žmogaus ką nors pavogti. Tiesiog žmonėms šis rajonas visai nepatinka.

Graužikai perneša įvairias ligas, kurios gali būti pavojingos žmogui. Be to, jie dažnai sugadina daržoves ir vaisius, kuriuos žmonės siunčia saugoti į rūsius. Kalbama apie tai, kad gyvūnai graužia kabelius ir laidus.

nuotrauka
nuotrauka

Daugelis vasaros gyventojų yra įpratę naudoti chemikalus, kad išspręstų problemą, tačiau toks sprendimas ne visada yra saugus. Ypač jei namuose yra mažų vaikų ar laisvai laikomų augintinių.

Šiuo atveju liaudies metodai gali padėti. Ne visi žino, kad su graužikais galite kovoti naudodamiesi produktais, kurių yra beveik kiekvienoje virtuvėje.

Kaip elgtis su graužikais privačiame name ir užmiestyje

nuotrauka
nuotrauka

Mažos pelės turi gana aštrų uoslę. Todėl jie nemėgsta per stipraus kvapo ir šarminių medžiagų. Norėdami juos išvaryti iš namų, turėtumėte naudoti stiprius natūralius aromatus:

Kaip atsikratyti pelių naudojant spąstus

nuotrauka
nuotrauka

Specialūs masalai ir spąstai laikomi labai veiksmingais nuo graužikų. Jie dedami į labiausiai pažeidžiamas vietas – prie sienų arba šalia šiukšlių vėjo. Pelėkautas laikomas populiariu. Šiuo įrenginiu labai paprasta naudotis. Tačiau tai gali būti pavojinga naminiams gyvūnėliams. Be to, reikia nuolat tikrinti masalą.

Kai pelė yra spąstuose, nelieskite jos plikomis rankomis. Toje vietoje, kur yra pelėkautas, reikia mūvėti gumines pirštines ir purkšti dezinfekavimo priemonę. Po valymo nusiplaukite rankas šiltu vandeniu ir muilu.

Taip pat yra elektrinių spąstų. Jie pritraukia peles ir jas šokiruoja. Kai spąstai suveikia, užsidega specialus indikatorius. Tokie įrenginiai yra saugūs žmonėms ir naminiams gyvūnėliams, nes jie patys negalės ten patekti.

Tokiuose spąstuose įstrigusi pelė beveik neturi šansų išgyventi. Elektroninė grandinė užsidaro, kai tik mažas padaras patenka į vidų. Tai gana humaniškas būdas kovoti su graužikais, nes jie miršta akimirksniu. O negyvą pelę galite išmesti jos neliesdami.

170
634 Pasidalino
avatar
Vykantas Andruševičius
Labai naudinga informacija, ypač tiems, kas nori atsikratyti graužikų ekologiškai ir saugiai sveikatai.
Naujausias
mitybos planas
mitybos planas