Su adatomis siejama daug prietarų. Jie naudojami meilės burtams ir sąmokslams. Šiuo tikslu adatos įdedamos į namus arba pritvirtinamos prie drabužių to žmogaus, kuriam norima padaryti stebuklingą efektą.
Pati adata simbolizuoja erdvės energiją. Ji prasiskverbia pro ausį ir puola į patį galiuką. Manoma, kad adatos galia yra dviguba. Tai gali būti ir rūpesčių, negandų šeimoje priežastis, ir ją apsaugoti. Adatos veiksmas priklauso nuo to, koks ritualas su ja buvo atliktas.
Kodėl dėti adatas namuose ir kaip atsikratyti jų veiksmų
Adata laikoma vienu iš pagrindinių daiktų, nukreipiančių žalą žmogui. Tokie gaminiai gali būti bet kur: priešai juos pakiša po durimis, o įėjusieji į namus gali paslėpti po tapetais ar grindjuostėse. Šie siuvimo atributai gali ilgą laiką būti nuošaliose vietose ir užnuodyti gyventojų gyvenimus.
Tačiau jei namo savininkai ras pamušalą, jie galės ne tik pašalinti neigiamą jo poveikį, bet ir viską grąžinti piktadariui trigubai.
Paprasčiausias būdas atsikratyti sugedusių adatų – jas nudeginti. Tuo pačiu metu jų pasiimti visiškai neįmanoma, tai reikia padaryti tik replėmis ir pirštinėmis. Be to, yra ir sudėtingesnių metodų, kuriuose naudojamas švęstas vanduo ir ketvirtadienio druska, tačiau dažnai ne visi turi tokių savybių.
Kaip išmesti drabužiuose rastas adatas
Kaip žinia, adata – ypatingo veiksmo objektas, naudojamas ne tik buityje, bet ir magijoje. Jei piktadaris nori pakenkti konkrečiam žmogui, o ne visai šeimai, jis tikrai paliks adatą ar segtuką ant drabužių. Lygiai taip pat vykdomas ir meilės burtas.
Jei drabužiuose staiga aptinkama adatų, reikia laikytis šių nurodymų:
Toks ritualas turėtų būti atliekamas visiškoje vienumoje ir tyloje, geriausia prieš saulėtekį. Paskutinių dviejų punktų, beje, nepastebėti: pakaks daiktą sudeginti. Tuo pačiu metu reikia stengtis, kad dūmai nepatektų į gyvenamuosius namus.