Eidami į laidotuves daugelis su savimi pasiima šviežių gėlių, kurias vėliau deda į velionio karstą, tačiau ne visi žino, kad to daryti negalima. Daugelis l
Kodėl šviežių gėlių įdėjimas į mirusio žmogaus karstą gali būti pavojingas žmonėms

Kodėl šviežių gėlių įdėjimas į mirusio žmogaus karstą gali būti pavojingas žmonėms

Eidami į laidotuves daugelis su savimi pasiima šviežių gėlių, kurias vėliau deda į velionio karstą, tačiau ne visi žino, kad to daryti negalima. Daugelis liaudies ženklų byloja, kad toks veiksmas gali turėti labai neigiamų pasekmių gyviems žmonėms. Išmanantys žmonės siūlė, kas gali nutikti, jei į mirusio žmogaus karstą įdėsite šviežių gėlių, kodėl nereikėtų ant jų užlipti ir kokius daiktus reikėtų išleisti į „paskutinę kelionę“ mirusiajam.

Ženklo apie draudimą dėti gėlių į mirusio asmens karstą reikšmė

Žmonės, atėję į atsisveikinimo su mirusiuoju ceremoniją, dažnai į jo karstą įdeda šviežių gėlių, kaip pagarbos jam ženklą. Jei per laidotuves gėlės nukrenta ant žemės, o žmogus ant jų užlipa, tai jis pritraukia negatyvą, problemas ir nelaimes. Per laidotuves išmėtytų gėlių negalima rinkti nei rankomis, nei kojomis. Geriausias variantas būtų juos sudeginti arba bent jau reikia apeiti.

nuotrauka
nuotrauka

Pagal senovinius ženklus, jei žmogus į mirusiojo karstą įdeda šviežių gėlių, tokiu veiksmu jis patraukia žmonių, užsiimančių juodąja magija, dėmesį. Tokie asmenys į svetimas laidotuves dažnai ateina turėdami tik vieną tikslą, kad, baigę atsisveikinimo su mirusiuoju procesą, paima iš karsto šviežias gėles ir panaudotų jas ateityje savo juodiems tikslams.

Daug kas laikosi nuomonės, kad kartu su mirusiaisiais karste gulinčios gėlės tampa labai pavojingos gyviems žmonėms. Jie gali sunaikinti žmogų vos per kelias valandas, jei ištariate juos ypatingais žodžiais. Gėlės gali iš jo „ištraukti“ gyvybingumo ir energijos.

Kai kuriuose regionuose įprasta išbarstyti šviežias gėles palei taką, kuriuo seka laidotuvių procesija, tačiau nedaugelis žino, kad tai yra burtininkų ritualas. Ją atliekantys žmonės skleidė negyvą energiją ir ligas visiems į mirusiojo laidotuves atėjusiems žmonėms.

nuotrauka
nuotrauka

Kaip tapo žinoma leidiniui rsute.ru, patyrę mediumai pataria į laidotuves nenešti šviežių gėlių. Jie labiau tinka antrą dieną po šio gedulo proceso, tačiau atsisveikinimo ceremonijai geriau paimti keletą mažų dirbtinių ar džiovintų gėlių. Negalite jų parsinešti namo iš kapinių, bet galite palikti ant kapo piliakalnio.

Kokius daiktus leidžiama dėti į mirusio žmogaus karstą

Kai kuriuose regionuose žmonės deda piktogramas į savo mirusių giminaičių karstą. Pasak kunigų, iš to mažai naudos, geriau prieš uždarant karstą ikoną nunešti ir paminėjimo laikotarpiais padėti į namus. Tačiau daugelis žmonių bijo ką nors pasiimti iš kapinių į savo namus, bijodami neigiamos energijos ir nelaimių. Todėl šiuo klausimu kiekvienas pats nusprendžia, kaip pasielgti teisingai – pasiimti piktogramą ar palikti ją karste, tačiau ramybė bus normalu.

nuotrauka
nuotrauka

Į mirusio žmogaus karstą galima ir reikia įdėti jo krūtinės kryžių. Po mirusiojo jo nešioti neįmanoma, nes jis gali „perduoti“ gyvam žmogui visas mirusiojo ligas ir sielvartus.

Jei artimieji pamiršo įdėti kryžių į karstą, galite jį laikyti savo namuose, bet jokiu būdu nenaudokite. Tačiau dvasininkai šiuo klausimu turi kitokią nuomonę. Jie pažymi, kad mirusio žmogaus krūtinės kryžius gali būti pašventintas bažnyčioje, o paskui nešioti be jokios baimės.

Pagal senas tradicijas velioniui į karstą įdedama ir virvė, kuria surišdavo kojas ir rankas, keletą monetų ir šukos. Pastarasis laikomas vienu didžiausių negatyvios energijos, kurios negalima nuplauti, skleidėjų.