Vėl madingos guminės klumpės, kurias pasirinko jaunimas, kad ir kaip keistai atrodytų ant kojos. Modeliai su kulnais už 30 tūkstančių rublių, ant aukštos platformos, su lipdukais ar kitais dalykais, vadinamais „džibitais“, patenkins vaiko pageidavimus baikerio. Patogių batų kūrimas jūrai tapo jaunimo tendencija ir išpopuliarėjo.
Guminės klumpės su kulnais už 30 tūkstančių ar daugiau rublių
Guminių klumpių, vadinamų bjauriais batais, kūrimas, bet be kurių neįmanoma apsieiti. Dizaineriai, išklausę kursą, kad patenkintų jaunų žmonių norus, sukūrė naują aukštakulnių modelį. Jei turite tokius batus, lengva atrodyti pasipiktinusiai ir patraukti į save dėmesį.
Klumpės su kulnais gali būti matomos įvairiais įsikūnijimais – spalvotais arba nespalvotais. Įdomios, bet negražios klumpės gali kainuoti iki 30 tūkstančių rublių ir daugiau, tačiau yra ir pigesnių modelių, kurie siūlomi kasdieniam nešiojimui.
Brangiausias klumpių modelis buvo pora ant aukštos platformos, kuri buvo parodyta madų šou. Jie nebeparduoda viešai, nors kainuoja 850 USD (daugiau nei 61 000 rublių).
Guminės klumpės kiekvienam skoniui yra mados
„Crocs“ batų prekės ženklas išpopuliarėjo beveik iš karto, nepaisant jų bjaurios formos. Kaip rašo rsute.ru, jis pasiteisino kaip praktiškas, lengvas, kuriame galima ilgai išbūti ant kojų. Tai tapo daugelio tam tikrų profesijų žmonių pranašumu. Gumines klumpes rinkosi sveikatos darbuotojai, kulinarai ir ne tik jie. Be to, jie pateikiami tiek vyriškomis, tiek moteriškomis versijomis.
Dėka džibitų klumpės atrodo mielai, o palyginimas su „krokodilu“ nebetinka. Taigi jie kalbėjo apie juos pirmųjų modelių išleidimo pradžioje.
Sabotai gali būti įvairių spalvų.
Klumpės su apvadu arba kailiu.
Vaikiškos guminės klumpės apsaugo mažas pėdutes nuo smūgių, o dėl savo lengvumo netrukdo bėgioti.
Išskirtiniai variantai tinka rokeriams ar reperiams. Tokių kroksų kaina siekė beveik 60 dolerių (iki 4,5 tūkst. rublių).
Elegantiška guminių klumpių versija yra madinga klasikos mėgėjams. Juos galima nusipirkti šiek tiek pigiau nuo 40 iki 60 dolerių (nuo 3 tūkst. iki 4,5 tūkst. rublių).
Išlikti madoje padeda nenuilstančios įmonės lyderių smegenys, kurios nenuilstamai sugalvoja naujus modelius, kad išliktų paklausūs rinkoje.
Kaip buvo gaminamos guminės klumpės
Viskas, kas gera, dažnai turi atsitiktinumo efektą. Taip atsitiko su guminių klumpių kūrimu. Tokiais batais Scottas Seamansas su draugais leidosi į kelionę laivu. Buvo patogu ir neslidu. Susidomėję tokius batus sukurti pasiūlė draugai Lyndonas Hansonas ir George’as Boedekeris.
Pakeliui būta pakilimų ir nuosmukių. Pirmaisiais metais gamyba apskritai pasirodė nepelninga, nors klumpės buvo parduodamos gerai. Turėjau pakeisti darbuotojus ir rasti guminių kroksų variantų, kurie sudomintų žmones. Po nuostolių buvo milijoninės pajamos ir vėl krenta. Sūpynės lydi įmonę visą jos gyvavimo laikotarpį.
Pirkėjų dėmesiui pritraukti klumpės buvo pridėtos dirželiu, strypeliais, o naujausiame modelyje – kulniukai. Kad ir kaip nesąžiningi verslininkai stengtųsi užkirsti kelią klastotėms, „Crocs“ prekės ženklas, naudodamas aukštos kokybės lengvą kryžminį polimerą, sugebėjo išpopuliarėti tarp jaunų žmonių. Jie tapo madingais batais, kurie avimi ne tik namuose.