Kartais nutinka taip, kad džinsai tarp kojų pradeda trintis. Tiesą sakant, tam yra priežasčių. Kad ir kaip būtų, tokią problemą galima visiškai išspręsti paprastais būdais, o ne tiesiog išmesti prekę į šiukšliadėžę.
Priežastys, kodėl trina kelnes tarp kojų
Yra keletas priežasčių, kodėl ši problema gali kilti. Ir visų pirma, nepaprastai svarbu juos suprasti.
Figūros ypatybės, kūno sudėjimas
Kaip bebūtų keista, bet tarp kojų kelnėse gali atsirasti visokių skylučių ir įbrėžimų dėl paprastos priežasties – figūra ne visai standartinė. Pavyzdžiui, yra žmonių, kurių kojos nesiliečia viena su kita dėl grynai anatominės konstitucijos. Tokiu atveju su gaminiu dažniausiai nekyla problemų, todėl nėra ko nerimauti. Tačiau jei galūnės pakankamai tankios, pilnos, tada įbrėžimai atsiranda daug dažniau. Faktas yra tas, kad vaikštant kojos pradeda trintis viena į kitą.
Taigi audinys daug kartų greičiau susidėvi, pirmiausia atsiranda įbrėžimai, o tada išvis skylės. Todėl pilnų klubų savininkės džinsus dažniausiai keičia dažniau, rašoma rsute.ru.
Papildomi kilogramai taip pat visiškai neprisideda prie to, kad audinys metų metus išlieka kaip naujas. Viskas yra priešingai. Tarp kojų produktas trinamas daug kartų greičiau nei tada, kai žmogus neturi antsvorio. Be to, panaši problema pasitaiko ir sportininkams. Jie turi gana išsivysčiusią raumenų masę, o jų kojos yra tankios. Todėl jie dažnai trinasi vienas į kitą ir susidaro visokios skylės.
Paties audinio kokybė prasta.
Produktas gali prarasti savo gražią išvaizdą ne tik perteklinis svoris ar pilni klubai. Tie, kurie turi džinsus su dirbtiniu dilimu, gali greitai nusiminti, kad gaminys greitai taps netinkamas naudoti. Faktas yra tas, kad toks audinys dažniausiai yra labai plonas. Todėl jis neatlaiko nuolatinės trinties, plovimo, eksploatavimo ir susidėvi daug kartų greičiau nei tankus variantas. Jei audinys papildytas poliesteriu arba elastinu, dėl kurio jis gali šiek tiek išsitempti, gaminys tarnaus šiek tiek ilgiau.
Ką daryti, kad džinsai nesitrintų tarp kojų
Tiesą sakant, yra būdų, kaip išspręsti tokią problemą, ir gana paprastų bei visiems prieinamų.
Audinio apdirbimas parafinu
Pirmiausia reikia įsitikinti, kad gaminys yra švarus, išplautas. Tada turėtumėte iš anksto nusipirkti parafino ir bespalvio. Patrinkite juo audinį, ypatingą dėmesį skirdami siūlėms. Tokiu atveju jį reikia trinti iš priekinės pusės. Jei produktas yra dėvimas labai dažnai, pavyzdžiui, kasdien, tada jį reikia įtrinti bent kartą per savaitę. Toks paprastas life hack padės išlaikyti audinį daug kartų ilgiau. Be to, tai nėra brangu ir paprasta.
kratinys kratinys
Yra dar vienas įdomus, bet kartu ir labai efektyvus džinsų taupymo variantas. Taigi, jūs tiesiog turėtumėte paimti džinsinio audinio gabalėlį ir prisiūti jį gaminio viduje. Taigi vieta ten kiek sutankinta, o džinsai susidėvi ne taip greitai, kaip įprastai. Be to, jei granulių yra bent minimaliai, geriausia jas nedelsiant pašalinti paprastomis mažomis nagų žirklėmis ar ašmenimis, bet labai atsargiai, kad neįsipjautumėte.
kiti metodai
Produkto nereikėtų skalbti per dažnai, jei norite jį laikyti kuo ilgiau. Tokiu atveju skalbimą geriausia atlikti rankiniu režimu ir nenaudokite oro kondicionierių ar skalavimo su dėmių valikliais. Jie gali tik prisidėti prie greito nusidėvėjimo.
Be to, prieš skalbimą, gaminį rekomenduojama apversti. Taip pat, kai atsiranda dėmių, geriau tiesiog naudoti įprastą skalbinių muilą, o ne siųsti drabužius į skalbimo mašiną.
Perkant džinsus be galo svarbu, kad jie sėdėtų ant figūros ir niekur nesiglamžytų. Juk siauri variantai greitai susidėvės, nes tarp kojų yra nuolatinė trintis. Jei džinsai yra jūsų mėgstamiausias drabužis, prasminga nusipirkti du ar tris bet kokios formos gabalus ir nešioti kas antrą dieną, kad prailgintumėte tarnavimo laiką ir nenusidėvėsite vieno daikto.