Gyvename laikais, kai nereikia turtingų tėvų, kad pasiektum elito statusą. Talentingas studentas gali užsidirbti turtus ką nors sukūręs, o eilinis verslininkas gali praturtėti realybės šou dėka. Žinoma, šių žmonių gyvenimas buvo visiškai kitoks, kol jie įgijo turtus.
1 - Elonas Muskas
Elonas Muskas išmoko programuoti būdamas 9 metų, o kai jam sukako 28 metai, jis pardavė savo pirmąjį startuolį (už 307 USD).
Būdamas 30 metų jis įkūrė „PayPal“, o po dvejų metų buvo įkurta „Tesla Motors“. Tuo tarpu jis įkūrė „SpaceX“ kompaniją, tvirtindamas, kad artimiausiu metu kolonizuos Marsą.
Šiandien Muskui sukanka 50 metų ir jis džiaugiasi milijardieriaus statusu – be to, jo svajonė kolonizuoti Marsą gali išsipildyti!
2 - Billas Gatesas
Būdamas 21 metų kartu su Paulu Allenu jis įkūrė savo įmonę – „Microsoft“.
2018 metais Geitsas buvo 7-oje „Forbes“ įtakingiausių pasaulio žmonių sąraše. Jis, be kitų, lenkia Vladimirą Putiną, Donaldą Trumpą ir popiežių Pranciškų.
3 - Kris Jenner
Nepaisant Jenner besiliejančios kritikos bangos, sunku paneigti jos verslumo dvasią. Prieš susitikdama su vyru Robertu Kardashianu, ji dirbo skrydžio palydove, tačiau geri organizavimo ir planavimo įgūdžiai leido jai atidaryti savo parduotuvę.
Tačiau, be pačių pinigų, Jenner taip pat žinojo, kaip pelnyti šlovę, rūpindamasi savo šeimos gerove. Realybės šou apie jos šeimą suteikė jos vaikams karjerą.
4 - Jeffas Bezosas
Bezosas visada svajojo įkurti savo įmonę, 1994 m. liepos 5 d. Sietle įregistravo įmonę pavadinimu Cadabra.Inc, kuri netrukus pakeitė pavadinimą į Amazon.com.
Šiuo metu tai yra didžiausia internetinė parduotuvė pasaulyje. Nuo 2018-ųjų – turtingiausias žmogus pasaulyje pagal „Bloomberg“ reitingą. „Forbes“ jo turtą įvertino daugiau nei 204 mlrd.
4 - Laris Peidžas ir Sergejus Brinas
1995 m. du talentingi vaikinai aukščiau esančioje nuotraukoje susitiko Stanfordo universitete. Atsitiktinis pokalbis apie kompiuterines technologijas peraugo į pažintį, o vėliau – į ilgalaikę draugystę. Po kurio laiko jie pradėjo dirbti su projektu, kuris taps viena didžiausių ir galingiausių kompanijų pasaulyje – Google Inc.
6 - Markas Zuckerbergas
Vargu ar kas nežino istorijos apie 19-metį Harvardo studentą, kuris sukūrė Facebook. Nėra prasmės kartoti tai, ką žino visi, todėl belieka pridurti, kad 37-erių M. Zuckerbergas, anot žurnalo „Forbes“, yra jauniausias milijardierius istorijoje ir tryliktas įtakingiausias žmogus pasaulyje.
7 - Timas Cookas
Ramus ir ryžtingas studentas iš Alabamos universiteto pirmą darbą susirado didžiausioje kompiuterių kompanijoje – IBM. Tada jis dirbo keliose kitose įmonėse prieš prisijungdamas prie „Apple“, kur tapo Steve’o Jobso dešiniąja ranka, o po jo mirties – visos įmonės prezidentu.
8 - Richardas Bransonas
Richardas Bransonas visada mėgo skandalus. Mokyklos baigimo dieną direktorius jam pasakė, kad ateityje jis arba pateks į kalėjimą, arba taps milijonieriumi. Jis buvo teisus.
Šiandien seras Richardas Bransonas yra vienas žinomiausių žmonių pasaulyje, „Virgin Group“ įkūrėjas, milijardierius.
9 - Susan Wojcicki
Susan Wojcicki yra moters, pasiekusios sėkmės informacinių technologijų srityje, pavyzdys. Būdama „Google“ rinkodaros direktore Wojcicki pasiūlė įsigyti „YouTube“ platformą, o nuo 2014 m. ji yra jos generalinė direktorė.
10,. Steve’as Wozniakas
Kairėje nuotraukoje besišypsantis veikėjas visada buvo kūrybingas inžinierius. Pavyzdžiui, Wozniakas suprojektavo ir pastatė ryšių sistemą 6 vaikų miegamiesiems kaimyniniuose namuose, kad galėtumėte kalbėtis su draugais neišeidami iš namų. Po 20 metų tas pats asmuo kartu su Steve’u Jobsu sukūrė pirmąjį „Apple“ kompiuterį.