Kiekvienoje kultūroje yra mitai ir legendos, kurie siaubia žmones. Mes nežinome, ar šie simboliai iš tikrųjų egzistuoja, bet ir mes nenorime to patvirtinti. Čia pateikiame jums 10 baisiausių Lotynų Amerikos legendų.
1 - La Ciguapa, Dominikos Respublika
Tai moteris, kuri atrodo gražiai ir vilioja vyrus, kad jie vėliau atimtų gyvybę. Kai kurie žmonės sako, kad jis yra siaubingas padaras ir kad kai jis įsimyli vyrą, jo kaukimas jį persekios naktį.
2 - „El Familiar“, Argentina
Tai velnias milžiniškos gyvatės pavidalu, kurį žmogus suvalgys metus kaip pakto su žemės savininku įvykdymą, jis taip pat gali būti pateiktas kaip šuo be galvos.
3 - Imbuchė
Ši istorija pasakoja apie berniuką, kuris gimęs fiziškai transformavosi smurtinėmis priemonėmis, kad galėtų prižiūrėti urvą, kojos kreivos ir galva pasukta 180 laipsnių.
4 - Bloga šviesa
Kai kurie žmonės taip pat vadinami „demonų žiburiais“, matytais skraidančiais ežero vandenų paviršiuje, tvirtina, kad tai yra žmonių, padariusių daug blogio, sielos.
5 - Sirenos
Keli žvejai mato juos Amazonės upėje, dainuojančius ant krantų ir traukiančius žvejus. Teigiama, kad daugelis jų nuskendo bandydami juos pasiekti.
6 - „La Segua“
Ji yra ragana iš Kosta Rikos ir ieško jaunų vyrų, kuriems patinka alkoholis, ji juos traukia, o kai jie tai sužino, jos galva tapo arklio. Blogiausia, kad nėra vieno, yra keli.
7 - „La Tunda“
Ji laikoma velnio dukra, dėl šios priežasties negali turėti vaikų, todėl ji vagia vaikus ir juos naudoja vyrams pritraukti, purškia juos dujomis ir paverčia savo valios vergais.
Moteris, kuri atrodo gražiai ir traukia vyrus. Jis turi šydą, o priartėję jie randa veidą su kaulais ir be akių vyrai alpsta ir kitą dieną pabunda padengti bananų lapais.
9 - Wekufe, Argentina
Žodis „wekufe“ vartojamas demonui, kuris gali būti pašauktas sukelti ligą, pavergti sielas ir nužudyti žmones, įvardyti.
10 - Čupakabra
Tai vardas, suteiktas legendiniam kriptidui, kuris apibūdinamas kaip būtybė, puolanti skirtingų rūšių gyvūnus kaimo ar gyvulininkystės vietovėse. Mitas atsirado Puerto Riko saloje, tačiau jis taip pat egzistuoja Centrinėje Amerikoje ir Pietų Amerikoje.