10 dalykų, kuriuos gydytojai, keliautojai ir gelbėtojai nepataria nešioti lėktuve

2019, pasaulio rekordas galėjo nustatyti už skaičių keliautojų, kurie pasirinko lėktuvą, nes jų transporto priemonėmis. Nuo sausio mėnesio lėktuvais naudoj

2019, pasaulio rekordas galėjo nustatyti už skaičių keliautojų, kurie pasirinko lėktuvą, nes jų transporto priemonėmis. Nuo sausio mėnesio lėktuvais naudojosi daugiau nei 4,6 milijardo keleivių. Žinoma, daugeliui žmonių oro uostas ir lėktuvas yra beveik kaip jų antrieji namai. Šie žmonės žino daug paslapčių, kurios gali padėti pagerinti komfortą ir saugumą skrydžio metu. Kaip paaiškėja, kartais svarbios net iš pažiūros nesvarbios detalės, pavyzdžiui, drabužiai ir batai.

Mes, „ Bright Side“, apžvelgėme keliautojų patirtį ir perskaitėme pilotų bei gydytojų rekomendacijas ir esame pasirengę pasidalinti paslaptimis, kurias radome apie tinkamą skrydžio aprangos kodą.

Aptempti drabužiai

undefined

Skrydis yra tam tikro tipo kūnas. Ir mūsų kraujagysles labiausiai kamuoja tas stresas. To priežastis yra slėgio pokyčiai ir būtinybė ilgą laiką praleisti gana mažoje kėdėje. Svarbiau apsunkina griežta apranga . Dėl to, kad dėvi kažką per ankšta, kraujo apytaka tampa ne tokia efektyvi. Gydytojai netgi turi specialų terminą tam – ekonominės klasės sindromas.

Beje, šis sindromas netgi gali išsivystyti, jei skrisite savo jėgomis. Kartą Lady Gagai teko persirengti, nes skrydžio palydovės paprašė. Jos ekstravagantiškas kostiumas galėjo sukelti rimtų sveikatos problemų, kai lėktuvas pasiekė aukštį. Esant tokiai situacijai, gydytojai keleiviams rekomenduoja pasirinkti laisvesnius drabužius ir mūvėti kompresines kojines.

Siekdami maksimalaus komforto, nepamirškite: nestiprūs dalykai yra geri su gydytojais, bet ne visada dėl saugumo. Keleiviai per daug laisvomis kelnėmis ir dideliais drabužiais gali slėpti ką nors nelegalaus po savo drabužiais, todėl oro uoste saugumas jiems visada atidesnis.

Taip pat rinkdamiesi drabužius turėtumėte pasirinkti natūralius audinius. Sintetinė medžiaga gali sudirginti sausą plokštumos orą. O sintetika nėra geriausias pasirinkimas gaisro atveju.

undefined

Kita rekomendacija – atsisakyti bet ko, apjuosus juosmenį . Vėlgi, priežastis yra spaudimas. Neįdėję jų, keleiviai suteiks keletą papildomų colių už juosmens. Eik į priekį ir nusiųsk savo mėgstamą džinsų porą su savo bagažu.

Įprasto dydžio liemenėlė

undefined

Dar vienas šalutinis skrydžio lėktuvu poveikis, apie kurį žino daugelis patyrusių keliautojų, yra lengvas patinimas. Nedaug žmonių galvoja apie tinkamus skrydžio apatinius. Tačiau labai aptempta liemenėlė gali pakenkti visam skrydžiui – dirželiai tiesiog spaus ant jūsų nugaros ir pečių. Modeliai su metalinėmis dalimis taip pat nėra pati geriausia idėja. Oro uoste juos gali pamatyti metalinis skeneris. Geriausias pasirinkimas yra sportinė liemenėlė.

Džemperiai

undefined

Palaidi kombinezonai iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip geras pasirinkimas oro uoste, tačiau tik tol, kol pirmą kartą teks eiti į tualetą. Nelabai smagu įsipainioti į savo diržus šioje nesterilioje vietoje. Tas pats pasakytina apie kitus drabužius, turinčius nepatogius užtrauktukus ir panašius daiktus.

Kelnės su žemu juosmeniu

undefined

Tūkstančiai žmonių kiekvieną dieną keliauja per oro uostus. Šimtai keleivių sėdėjo tose pačiose vietose prieš jus. Dėl saugos diržų vien, yra ne mažiau kaip 90 skirtingų rūšių bakterijų skaičius viename kvadratiniame centimetre. Yra net tikimybė užsikrėsti odos liga ar žarnyno virusu lėktuve.

undefined

Kadangi šioje viešoje vietoje yra tiek daug mikrobų, svarbiausia rekomendacija – padengti kuo daugiau savo odos . Nedėvėkite marškinėlių, nusivilkite šortus, sijonus ir kelnes žemu juosmeniu, paliekant atvirą apatinę nugaros dalį.

Nauji sportbačiai

undefined

Atminkite, kad yra tikimybė, kad jūsų kojos išsipučia: rinkitės batus, kurie, jūsų manymu, yra patogūs, nes jūs juos anksčiau nešiojote . Net patys patogiausi sportbačiai gali būti per ankšti, kai esate ore. Taip pat batai skrydžiui turėtų būti batai su užmerktomis kojomis. Turėsite stovėti eilėse, patekti per minias žmonių ir pan. Būkite tam pasirengę. Šlepetės ar atviros basutės nėra geros galimybės, nes galite skaudėti kojas. O batai, kuriuos sunku užsidėti ir nusimauti, saugumo patikrinimo metu jums kainuos daug laiko. Taip pat nepamirškite apie kojines – jos sušildys, kai laive šalta.

Batai su kulnais

undefined

Net jei gimėte vaikščioti ant kilimo ir tūpimo tako ir visada nešiojate aukštakulnius, skrydžio metu turėtumėte jų atsisakyti. Tai ne apie patogumą, o apie saugumą . Evakuacijos atveju negalėsite greitai vaikščioti aukštakulniais ar nusimauti, jei iškiltų avarinė padėtis. Taip pat kulnai gali sulaužyti čiuožyklą, kuri naudojama avarinio nusileidimo atveju.

Drabužiai su sagtimis ir kitomis metalo detalėmis

undefined

Skirtinguose oro uostuose skaitytuvai nustato skirtingą metalo kiekį. Skaitytuvas gali net pamatyti metalinį užtrauktuką ant jūsų drabužių ar didelę plaukų segtuką. Patyrę keliautojai sako, kad šie prietaisai gali net aptikti auskarų.

Drabužiai iš tam tikros oro linijos sąrašo

undefined

Daugelis kompanijų turi savo apribojimų sąrašus. Pavyzdžiui, kai kurios kompanijos neleidžia moterims laive nešioti antblauzdžių . Jei jūsų drabužiai yra per daug atskleidžiantys arba jei ant jų yra keletas įžeidžiančių žodžių, jūsų gali būti neįleista į laivą. Taigi, norint išvengti nepatogios situacijos, geriausia išstudijuoti įmonės, su kuria skraidote, taisykles.

undefined

Žinoma, kvepalai nėra drabužiai, bet vis tiek tai yra jūsų įvaizdžio dalis. Prieš skrydį stenkitės išvengti pagundos išbandyti visus kvapus be muito. Taip yra todėl, kad turėtume gerbti kitus keleivius ir rūpintis jūsų ir jų sveikata. Nežinomi kvepalai gali sukelti nenuspėjamą jūsų ir kitų žmonių reakciją. Astma ar alerginė reakcija nėra geriausi dalykai, kuriuos galite patirti skrydžio metu.

Premija: Tik vienas dalykas gali išspręsti 3 problemas vienu metu.

undefined

Jūsų apranga turėtų būti daug sluoksnių. Pirma, skrydžio metu lėktuve gali būti gana šalta. Antra, jei lėktuve yra dūmų, turėsite ką nors padengti. Galiausiai, jei dingsite savo bagažą, šaltoje užsienio šalyje jums nereikės dėvėti tik marškinėlių. Universalus sprendimas yra didelis šalikas. Tačiau yra triukas: reikia teisingai dėvėti. Nelieskite jo aplink ir nevyniokite į kaklą. Evakuojant rizikuojama susižeisti.

Mus sužavėjo Lady Gagos patirtis ir dabar mes būsime atsargesni pakuodami. Kokius gyvenimo atstumus jūs turite tolimoje kelionėje?