Tačiau, ar kada nors susimąstėte, kad galbūt tie patys įpročiai, kurie jums atrodo keisti, iš tikrųjų yra labai paplitę ir visi aplink jus juos turi? Štai 10 tokių įpročių, kurie tikrai privers jus juoktis ir galbūt net atpažinsite save!
1. Tikriname telefoną tiesiog nieko nedarydami.
Kiek kartų per dieną paimate telefoną, tik norėdami patikrinti, ar nėra naujų pranešimų, nors visiškai neturite jokio tikslo? Tai tapo savotišku „įpročiu“, net jei nėra jokios priežasties tikrinti – tiesiog norisi.
2. Užmigti tik tada, kai išjungiate šviesą... ir vėl užsidega!
Yra kažkas stebuklingo ir raminančio šviesų išjungime. Tačiau kiek kartų susimąstėte, kad tik užgesinus šviesą pradeda kilti begalės minčių ir neįmanoma užmigti be to... vėl perjungus šviesas?
3. Paliekame daiktus „kur nors čia“, ir tai tampa tikra „klaidų zona“.
Kiekvienas iš mūsų, norėdamas atlikti paprastą veiksmą, pavyzdžiui, pastatyti telefoną ar raktus, pasiklysta per kelias sekundes. Tai niekada nesibaigia, ir kiekvieną kartą ieškodami daiktų, pradedame abejoti savo atmintimi.
4. Pasikalbame su savo augintiniu, net jei jis nesupranta nė žodžio.
Ar niekada nebūna taip, kad su savo katinu, šunimi ar papūga pradedate kalbėti taip, kaip su žmogumi? Ir nors žinome, kad jie nesupranta, mes vis tiek pasakojame jiems savo dienos nuotykius.
5. Užtrunkame daugiau laiko galvodami apie „ką daryti po darbo“, nei apie tai, kas vyksta pačiame darbe.
Kai darbo diena baigiasi, mūsų protas jau būna kitoje vietoje: planuojame vakarienę, galvojame apie atsipalaidavimą, bet tik ne apie darbą. Darbų paieškos ar planuojimas po darbo – taip, tai tikrai mūsų prioritetas!
6. Stengiamės prisiminti, kur įdėjome telefoną… ir įjungiame „kiek žingsnių per dieną“ skaitiklį.
„Kur aš padėjau telefoną?“ – klausimas, kurį užduodame sau bent kelis kartus per dieną. O tada, kai galų gale randame telefoną, pradeda veikti mūsų „kiek žingsnių šiandien padariau?“ funkcija, kad prisimintume, kiek pasiekėme.
7. Vieną minutę žiūrite „tik penkias minutes“ internetą, o po valandos suprantate, kad išleidote tiek laiko!
„Tik penkios minutės“, ir staiga praleidžiame visą valandą „scrollinimo“. Tikriausiai daugelis pripažins, kad užtrunkame visą amžinybę tik žiūrėdami kitas žmonių nuotraukas ar vaizdo įrašus internete.
8. Kiekvieną kartą, kai pamirštame savo piniginę, bandome grąžinti pirkinius su šypsena.
Jūs tiesiog paprašote, kad užtektų pinigų pasidėti į kišenę, ir tai tampa mūsų šypsenos „išsigelbėjimu“, kad niekas nesuprastų, jog pamiršome piniginę. Tai visada turi humoro prieskonį!
9. Mūsų bandymas išsiaiškinti, ar su tuo žmogumi buvome pažįstami anksčiau – visada baigiasi, kai tik atsakome: „Jūs atrodote taip, lyg būtumėte mane kažkur matęs.“
Kiek kartų susitinkate su žmogumi, o šypsena ir žvilgsniai išduoda, kad esate kažkur susitikę, tačiau niekada nesate tikri? Šis keistas įprotis sukelia tikrą galvos skausmą, kai bandoma prisiminti, kur.
10. Skambiname į telefono numerį, o tada pamirštame, kam skambinome!
Tai tas momentas, kai paskambinate kažkam, bet tik įpusėjus pokalbiui pradedate svarstyti „ar tikrai turiu ką pasakyti?“. Tas keistas jausmas, kai pamirštame, kodėl apskritai skambinome.
Dabar laikas prisipažinti: kuris iš šių įpročių jums yra geriausiai pažįstamas? Ar turite kitų „keistų“ įpročių, kuriuos norėtumėte atskleisti?