Prieš kiekvieną mūsų kelionę visada stengiamės perskaityti keletą kelionių vadovų, kad sužinotume daugiau apie vietą, kurią norime aplankyti. Tačiau tik ne
keisti draudimai

11 keistų draudimų iš viso pasaulio, net vietiniai nesupranta

Prieš kiekvieną mūsų kelionę visada stengiamės perskaityti keletą kelionių vadovų, kad sužinotume daugiau apie vietą, kurią norime aplankyti. Tačiau tik nedaugelis žmonių susimąsto, kokie yra vietiniai įstatymai. Ir jie turėtų, nes dalykai, kurie namuose atrodo visiškai normalūs ir įprasti, gali būti uždrausti kitose šalyse. Pvz., Geriau nešioti šlepetes Kapryje ar šokti gatvėje Švedijoje.

„Bright Side“ skatina būti atsargiam būnant užsienyje, todėl perskaitykite apie šiuos keistus įstatymus ir atsiminkite juos.

1 - Graikija – kompiuteriniai žaidimai

2002 m. Graikijos vyriausybė uždraudė žaisti kompiuterinius žaidimus. Šis įstatymas iš tikrųjų lėmė tai, kad buvo areštuotas interneto kavinės lankytojas, nes jis ten žaidė žaidimą. Iš pradžių minimali bausmė buvo 3 mėnesiai kalėjimo ir 5000 USD bauda. Įstatymas buvo pakeistas spaudžiant Europos Sąjungai. Taigi niekas jums nenubaus už žaidimus namuose, bet vis tiek negalite to padaryti kavinėje.

2 - Iranas – „vakarietiškos“ šukuosenos

Prieš kelerius metus Irano vyriausybė uždraudė kai kuriuos „vakarietiškus“ kirpimus, ypač ponytails ir mohawks. Valdžia netgi išleido katalogą su kirpimų, kuriuos galite gauti, iliustracijomis. Tatuiruotės ir skutimasis taip pat tapo nelegalūs, nes barzda musulmoniškam vyrui yra šventa.

3 - Malazija – geltoni drabužiai

Jei dėvite geltonus drabužius Malaizijoje, būkite pasirengę sumokėti 1185 USD baudą . Po protestuotojų, kurie vilkėjo geltonus marškinėlius ir norėjo, kad rinkimų sistema būtų teisinga, vidaus reikalų ministras uždraudė dėvėti geltonus drabužius.

4 - Prancūzija – kečupas mokyklų kavinėse

Prancūzijos vyriausybė nusprendė apriboti kečupo naudojimą kavinėse. Tokiu būdu valdžia bando skatinti sveiką maistą ir prancūziškos virtuvės tradicijas. Kavinės turi teisę padažą patiekti tik su prancūziškomis bulvytėmis ir tik kartą per savaitę. Be to, mokyklos turėtų padidinti daržovių skaičių meniu ir sumažinti riebalų kiekį maiste.

5 - Kanada – vaikštynės ir motoroleriai vaikams

Nuo 2004 m. Vyriausybė uždraudė gaminti, parduoti ir platinti vaikštynes ir motorolerius vaikams. Pasirodo, vaikščioti per anksti yra pavojinga kūdikiams. Ministras Pierre’as Pettigrew’as sakė : „Visada svarbiausia yra mūsų vaikų saugumas. Džiaugiuosi galėdamas jums pranešti, kad Kanada yra pirmoji šalis pasaulyje, uždraudusi parduoti vaikštynes. “

6 - Švedija – šokiai lauke

Švedijoje negalima šokti gatvėje be oficialaus leidimo, kurio turėtumėte kreiptis į specialią įstaigą. Net mažiausias pėdos čiaupas, norint sekti bet kokios muzikos ritmą, yra neteisėtas .

7 - Brazilija – deginimosi salonai

Įstatymas veikia nuo 2009 m. Jis apima dirbtinio įdegio įrangos naudojimą, importą, nuomą ir pardavimą. Priemonės buvo imtasi sužinojus daug mokslinių duomenų, įrodančių UV spinduliuotės pavojų žmonėms. Manoma, kad jis sukelia vėžį.

8 - Italija – šlepetės

Kai kuriuose Italijos regionuose yra baudos už „neteisingų“ batų dėvėjimą. Pavyzdžiui, Ligurijoje turistai negali parkuose dėvėti šlepečių. Už įstatymų pažeidimą turėtumėte sumokėti nuo 50 iki 2500 USD. Tai yra saugumo priemonė, nes gelbėtojams dažnai tenka padėti žmonėms, kenčiantiems bėdas dėl slidžių batų padų. O Kapryje negalima dėvėti šlepečių dėl jų skleidžiamų garsų.

9 - Australija – lempos keitimas

Kai kuriose Australijos valstijose draudžiama savarankiškai daryti elektrinius darbus. Įstatymas sako, kad šį darbą turėtų atlikti licencijuotas specialistas. Nepaisant gandų, jums leidžiama patiems pakeisti lemputę, tačiau visą lempą ar elektros laidus turėtų pakeisti ekspertas.

10 - Turkmėnistanas – juodi automobiliai

Šioje šalyje egzistuoja prietaras, kad juoda spalva atneša nesėkmę, o balta spalva yra laimės simbolis. Štai kodėl juodi automobiliai buvo uždrausti nuo 2018 m. Savininkai, nusipirkę juodus automobilius prieš priimant įstatymą, turi pakeisti savo automobilių spalvą.

11 - Tailandas – vairavimas nuogas

Tailande galioja įstatymas, draudžiantis vaikščioti gatvėje ir būti viešose vietose be apatinių drabužių. Žinoma, policija netikrins, ar nepažeidžiate įstatymų. Vairuoti automobilį be marškinėlių taip pat yra neteisėta.

Kuris iš šių įstatymų jums pasirodė keisčiausias? Papasakok mums komentaruose.

966
414 Pasidalino
avatar
Vingra Radzevičienė
Labai svarbi informacija keliautojams - ne tik kultūros, bet ir vietinių įstatymų žinojimas gali išgelbėti nuo nereikalingų problemų.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija