Prabilo į finalą patekusi grupė „Katarsis“: atskleidė, ar tikėjosi ir ar jau buvo susipykę
„Katarsis“ apie patekimą į finalą

„Katarsis“ apie patekimą į finalą

Patekimą į finalą vadina sapnu

Po įtempto ir emocijomis trykštančio antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio grupė „Katarsis“ iškart pasidalijo savo išgyvenimais. Lietuvą atstovaujanti grupė neslėpė – finalo kvietimas jiems buvo lyg netikėta dovana.

„Mes jaučiamės puikiai. Nežinau, ar to tikėjomės. Bet tai primena sapną. Dar bandome suprasti, kad viskas tikra“, – sakė grupės nariai, vos nusileidę nuo scenos.

Lietuva šiemet buvo pirma paskelbta šalis, patekusi į finalą – būtent tai, pasak grupės, tapo tikru emociniu palengvėjimu.

Tikėjosi vos 6 proc. galimybės

Vienas iš narių, Jokūbas, prisipažino: „Aš skaičiavau – buvo tik 6 procentų tikimybė, kad mus paskelbs pirmus. Bet taip ir nutiko. Tai beprotiška. Esame labai laimingi.“

Grupės vokalistas Lukas papildė: „Scenoje jaučiamės galingai. Tai tarsi mūsų namai. Kai lipame į sceną, išnyksta visos baimės. Esame savimi.“

Susiderinę ne tik muzikoje

Paklausti apie tai, kas juos taip stipriai jungia, „Katarsis“ nedvejojo: „Mūsų jungtis – muzika. Ir tai, kad mūsų muzikinis skonis stebėtinai panašus. Esame čia jau beveik dvi savaites – dar nesame susipykę. Tiesiog gera būti kartu.“

Tokia darni atmosfera retai pasitaiko net tarp seniai kartu dirbančių kolektyvų. Atrodo, „Katarsis“ ne tik muzikuoja, bet ir nuoširdžiai mėgaujasi buvimu vienas šalia kito.

Finalas – jau visai čia pat

Lietuviai finalinėje programoje pasirodys pirmoje dalyje – penktuoju numeriu, tarp Izraelio ir Ispanijos. Tai strateginė vieta, padedanti būti lengviau įsimintais.

Finalas įvyks šeštadienį, gegužės 17-ąją, ir, kaip įprasta, pažers dar daugiau emocijų, netikėtumų ir, tikėtina, išliks atmintyje ilgam.