Moterų krūtų ptozė yra terminas, vartojamas natūraliai moteriai krūtims, kurios suglemba. Šio neišvengiamo proceso pradžią įtakoja daugybė veiksnių, tokių kaip rūkymas, genetika, greitas svorio metimas ir amžius.
Merginos turėtų prisiminti, kad krūtys gali pradėti kristi ankstyvame amžiuje, tačiau yra prevencinių priemonių, kurios padeda atidėti senėjimo procesą, palaikydamos krūtis sveikas ir geros formos.
Šiame straipsnyje sužinosite apie labiausiai paplitusius mitus apie krūtis, kurie visai netiesa.
Taip pat sužinosite praktinių pasiūlymų, padedančių išvengti nukarimų ir kitų krūties problemų.
Kviečiame savo skaitytojus išstudijuoti populiarius mitus ir rekomendacijas apie suglebusias krūtis, kurios iš tikrųjų neveikia.
Straipsnio pabaigoje pateikiama premija apie labai paprastą, bet veiksmingą būdą, kaip nuraminti dirginamas krūtis.
1 mitas: Pagrindinė suglebimo priežastis yra žindymas.
Daugelis moterų klaidingai šį faktą laiko tiesa. Žindymas neturi įtakos moterų krūtų ptozės išvaizdai – tai nėštumų skaičius, dėl kurio moters kūnas ir krūtys iš tiesų būna suglebę.
Gali būti ir kitų priežasčių, pavyzdžiui, gravitacijos.
2 mitas: atsispaudimai ir kiti pratimai sugriežtins krūtis.
Fitneso guru siūlo keletą specialių pratimų, skirtų krūtų raumenims stiprinti, tačiau jie netrukdys krūtims nukristi arba tuo labiau jas sugriežtins.
Moterų krūtys daugiausia susideda iš riebalų ir pieno liaukų, o jokie pratimai negali pakeisti jų formos.
Senstant oda tampa nebe tokia elastinga, o pačios pieno liaukos tampa mažesnės.
Štai kodėl krūtys pradeda atrodyti „ištuštėjusios“. Pratimai padeda sustiprinti krūtinės raumenis, esančius krūtinėje.
3 mitas: mažos krūtys nesileidžia.
Krūties Žuvo yra neišvengiamas su amžiumi susijusių pokyčių ir jų dydis neturi nieko su juo. Didesnio dydžio krūtys yra linkusios į ankstesnį kritimą, tačiau mažesnio dydžio krūtis taip pat veikia gravitacija, todėl su amžiumi susilpnėjusiems raiščiams tampa sunku susidoroti su dideliu krūviu.
4 mitas: Liemenėlės gali užkirsti kelią nusileisti krūtims.
Liemenėlės padeda laikyti krūtis vertikaliai ir yra neišvengiamas daugelio moterų drabužių spintelių elementas.
Tačiau, nuolatinis liemenėlės dėvėjimas iš tikrųjų skatina suglebimą.
Viskas dėl to, kad liemenėlės pakelia krūtis ir palengvina raiščių darbą, todėl jos tampa silpnesnės, blogėja jų gebėjimas natūraliai laikyti krūtis.
Nereikėtų visiškai nustoti dėvėti liemenėlės, ypač jei jaučiate diskomfortą ar skausmą, pavyzdžiui, sportuodami, tačiau neturėtumėte jos dėvėti be paliovos.
5 mitas: per didelė liemenėlė gali skatinti suglebimą.
Nėra tyrimų, kurie įrodytų, kad tai tiesa. Tačiau per didelių dydžių liemenėlės gali sukelti nepatogumų sukeldamos odos dirginimą, kai oda trinasi.
6 mitas: Bėgiojimas priverčia krūtis įsitempti.
Bėgiojimas ir kita sportinė veikla neabejotinai naudinga organizmui. Tačiau, moterys turėtų nepamiršti, kad bėgiodamos krūtys taip pat intensyviai juda. Šio tipo judesiai neįtempia ištemptų raiščių, tačiau gali sukelti suglebimą.
Mitas Nr. 7: vandens masažas gali pakelti suglebusias krūtis.
Masažas vandens srovėmis neabejotinai jaučiasi gerai ir gali padėti išlaikyti tonizuotą odą. Deja, tai neturi įtakos raiščių stiprumui ir negali pakelti suglebusių krūtų.
8 mitas: kremai ir aliejai padeda pakelti suglebusias krūtis.
Deja, tokio stebuklingo vaisto nėra . Tyrimai parodė, kad nėra kosmetikos priemonės, kuri padėtų jau suglebusių krūtų problemai. Nepaisant to, odos tonui palaikyti rekomenduojama naudoti kosmetikos gaminius – tai gali padėti atidėti būsimą suglebimą.
9 mitas: neįmanoma užkirsti kelio krūtims.
Anksčiau ar vėliau amžius perims. Ir geriau, jei tai įvyks vėliau. Saggy krūtinės negalima pakelti naudojant kosmetikos gaminius ar pratimus, tačiau yra įvairių chirurginių metodų, kurie padeda išspręsti šią problemą. Laimei, yra keletas prevencinių priemonių, kurios gali padėti išvengti ankstyvo senėjimo.
Nugriuvimo prevencija
Premija: Kopūstų lapų nauda
Kopūstų lapai padeda nuraminti patinę ir sudirgusią krūtį, taip pat sumažina diskomforto ar skausmo jausmą, kurį sukelia žindymas ar nešiojimas nepatogios liemenėlės.
Šaldytuve atvėsinkite kopūstų galvutę, iš vidaus ištraukite porą lapų, juos nuplaukite ir nusausinkite.
Padėkite lapus ant krūtinės, vengdami spenelių. Laikykite juos ant krūtų, kol sušils, tada nuimkite.
Kuriais iš šių mitų anksčiau tikėjote? Ar turite kitų paslapčių, kaip prižiūrėti krūtis? Prašau pasidalinti jais su mumis komentaruose!