Prabangos prekės – ne visada amžinos: Santa Mišenytė nusivylė rankinės tvarkymo paslaugomis
Prabangos prekės, kurioms mados gerbėjai investuoja nemažai pinigų, neretai laikomos vertingais, ilgai tarnaujančiais gaminiais. Tačiau net ir garsių dizainerių kūriniai neišvengia natūralaus susidėvėjimo. Dėl to prabangos prekių savininkai dažnai kreipiasi į specializuotas įmones, kurios siūlo jų atnaujinimo paslaugas. Tačiau ne visuomet rezultatai atitinka lūkesčius – tai patyrė ir stilistė Santa Mišenytė, kai nusivylė, kaip buvo sutvarkyta jos mylima „Louis Vuitton“ rankinė.
Nuviliantis rankinės atnaujinimas
Santa Mišenytė pranešė savo sekėjams, kad nešė savo senovinę „Louis Vuitton“ rankinę į vieną iš atnaujinimo paslaugas teikiančių įmonių. Stilistė tikėjosi, kad jos rankinė bus sutvarkyta profesionaliai, tačiau rezultatas ją labai nuvylė.
„Man skauda širdį už kiekvieną mano daiktą. Rankinė, kurią saugau daugelį metų, buvo sugadinta. Nors nunešiau ją sutvarkyti dėl nedidelio įtrūkimo, gavau rankinę, kurios spalva neatitinka originalo, o oda sutrūkinėjo dar labiau“, – pasakojo Santa.
Pasak jos, darbuotojai bandė daryti daugiau nei reikėjo, tačiau dėl nepakankamos patirties su vintažiniais daiktais galutinis rezultatas buvo prastas.
Rekomendacijos atšauktos
Stilistė pripažino, kad anksčiau pati rekomendavo šią įmonę savo sekėjams. Tačiau po šios patirties ji atsiėmė savo rekomendacijas ir pažadėjo daugiau nebesiūlyti paslaugų, kol pati neįsitikins jų kokybe.
„Aš buvau reklamos auka ir pasimoviau savo mylimiausios tašės kaina. Kitų patirtis gali būti gera, tačiau aš daugiau nebesidalinsiu jokiomis rekomendacijomis be aiškaus patvirtinimo“, – teigė stilistė.
Įmonės savininko atsakas
Santa bandė susisiekti su įmonės savininku dėl nuostolių atlyginimo, tačiau susitarti nepavyko. Įmonės „Sneaker Spot“ savininkas tvirtino, kad jie vis dar ieško kompromiso ir kad rankinė galėtų būti sutvarkyta geriau, jei būtų pasistengta.
„Man skaudu, kad nenorite spręsti situacijos taikiai. Mes galime peržiūrėti problemą ir, jei nustatysime, kad padarėme klaidų, kalbėsime apie kompensaciją“, – laiške Santai rašė savininkas.
Visuomenės reakcija ir kiti nukentėję klientai
Po to, kai stilistė paviešino savo istoriją socialiniuose tinkluose, kiti žmonės taip pat pradėjo dalintis savo nusivylimais. Tarp jų – ir garsūs klientai, tokie kaip maisto tinklaraštininkė Indrė Trusovė, kuri taip pat nusivylė įmonės „Sneaker Spot“ darbu. Paaiškėjo, kad daugelis klientų, nunešę savo prabangius daiktus atnaujinimui, gavo nekokybiškas paslaugas.
Be to, Santa sužinojo, kad kita įmonė, kurioje Indrė Trusovė bandė sutvarkyti savo „Hermes“ batus, yra susijusi su ta pačia įmone „Sneaker Spot“, todėl nukentėjusieji galiausiai atsidūrė tame pačiame rate.
Apgaulingi elgesio modeliai
Santa pasakojo, kad „Sneaker Spot“ socialiniuose tinkluose blokuoja tuos klientus, kurie išreiškia nepasitenkinimą dėl atlikto darbo. Panašią situaciją patyrė grožio specialistė Goda Stasiulaitytė, kuri taip pat viešai kalbėjo apie prastos kokybės paslaugas.
Kaip teigė Santa, šis elgesys rodo nesąžiningą požiūrį į klientus, todėl ji nusprendė paviešinti visą istoriją, siekdama įspėti kitus.