Lėktuve skrydžių palydovai keleivius pasitinka ne dėl mandagumo 👇
Tikroji priežastis, kodėl skrydžių palydovai su jumis sveikinasi – tai nėra tik mandagumas

Tikroji priežastis, kodėl skrydžių palydovai su jumis sveikinasi – tai nėra tik mandagumas

Kai įlipate į lėktuvą, galite manyti, kad skrydžių palydovai su jumis sveikinasi norėdami būti mandagūs, tačiau virusinis vaizdo įrašas atskleidė, kad taip nėra, rašoma „The Mirror“.

Kai įlipate į lėktuvą ir išskrendate atostogauti, jus pasitinka lėktuvo įgulos narys.

Jie taip pat dirba dėl kitos svarbios priežasties.

Šypsosi, pozityviai nusiteikę ir nepriekaištingai apsirengę – jie visada pasisveikina ir atpalaiduoja, kai įlipame į lėktuvą.

Tačiau, pasirodo, jų darbas yra daug svarbesnis nei mandagumas.

nuotrauka
nuotrauka

Nors skrydžių palydovų paskirtis – rūpintis keleiviais, tiekti maistą ir gėrimus bei užtikrinti saugų skrydį, jie taip pat dirba dėl kitos svarbios priežasties.

Galbūt nežinote, kad iš tikrųjų jie visą laiką mus vertina. „TikTok“ naudotoja MrsMiva vaizdo įraše atskleidė didelę paslaptį, šiame socialiniame tinkle jos įrašas labai paplito.

Kadangi pati yra dirbusi stiuardese, ji išmano visas darbo gudrybes ir neseniai atskleidė, kodėl įlipant į lėktuvą keleivių salono įgula pasitinka ir sveikinasi su keleiviais.

Virš savo vaizdo įrašo ji rašė: „Ar žinojote, kad skrydžių palydovė jus pasitinka ne tik iš mandagumo, bet ir norėdama patikrinti, ar nesate per daug girtas ar sergantis, kad galėtumėte skristi?“

nuotrauka
nuotrauka

Šis įrašas buvo pamėgtas daugiau nei milijoną kartų ir pribloškė tūkstančius žmonių. Daugelis žmonių nesuprato, kad įlipę į lėktuvą buvo tikrinami.

Galbūt nežinote, kad iš tikrųjų jie visą laiką mus vertina.

Vienas žmogus buvo apstulbintas ir parašė: „Palaukite, ar yra priežastis, kodėl manęs visada klausia, kur sėdžiu, kai įlipu į lėktuvą?“

Kitas pridūrė: „Norima sužinoti, ar esi saugus skristi (neapsvaigęs) ir ar galėtum padėti nelaimės atveju.“

Trečiasis atsakė: „Ieško įtartino elgesio“. Tuo tarpu ketvirtas komentavo: „Taip pat atrenkame gerus kandidatus nelaimės atvejui.“

Kai kurie žmonės netgi pasidalijo savo patirtimi, kad patvirtintų šią teoriją, o vienas jų rašė: „Mane atsisakė skraidinti tarptautiniu skrydžiu iš Anglijos į Ameriką, nes jie manė, kad mirsiu pakeliui, nes labai sirgau.“

nuotrauka
nuotrauka

Jie manė, kad mirsiu pakeliui, nes labai sirgau.

Vis dėlto ne visi buvo taip įtikinti šia idėja ir neatsispyrė keliems pokštams. Vienas iš komentatorių netgi sakė manantis, kad keleivių salono įgulos nariai su jais elgiasi maloniai, nes jie tokie „mieli ir jaukūs“.

Vienas iš jų pridūrė: „Ne, jie sveikinasi su manimi, nes aš jiems patinku.“ Kitas teigė: „Ne, jie sveikinasi, nes aš esu labai šaunus ir nuostabus – štai kodėl.“ Trečia taip pat pridūrė: „Ne – jie sveikinasi, nes mano, kad esu labai graži.“ Panašiomis mintimis dalijosi ir daugiau žmonių.

nuotrauka
nuotrauka

Dažniausiai skrydžių palydovė ar palydovas su jumis draugiškai ir maloniai pasisveikina, kai įlipate į lėktuvą. Paprastai įgulos narys pasakys kažką panašaus į „sveiki atvykę į lėktuvą“ arba „labas rytas / laba diena / labas vakaras“ plačiai šypsodamasis.

Būkime sąžiningi, kad ir dėl kokios priežasties skrydžių palydovai taip elgiasi, visada džiugu, kad jie yra itin malonūs. Tai padeda keleiviams jaustis patogiai ir atsipalaiduoti prieš pakilimą.

nuotrauka
nuotrauka

Slapta skrydžių palydovų kalba: supraskite, ką jie sako

Skrydžių palydovai turi slaptą kalbą ir štai, ką jie sako, rašo „The Business Insider“.

„Vyresnioji mama“

Malonybinis žodis, vartojamas apibūdinti ilgai dirbančią skrydžio palydovę-veteranę.

Viena stiuardesė pasakojo, kad ką tik įsidarbinusi prisiklausė daugybės siaubo istorijų apie skrydžius kartu su „vyresniosiomis mamomis“.

„Kai sužinojau, kad teks skristi su niekad nesišypsančia Blanche, išsigandau. Tačiau jos klausiau ir uždavinėjau daug klausimų.

Kelionės pabaigoje jau žinojau, kaip efektyviausiai susidėlioti gėrimus savo vežimėlyje ir net kaip tobulai išvirti ryžius kavos puodelyje“, – pasakojo stiuardesė.

nuotrauka
nuotrauka

„Rožinė akis“

Jeigu „raudonąja akimi“ vadinamas tolimasis naktinis skrydis, tai visi trumpesni skrydžiai vadinami „rožinėmis akimis“.

„Raudonoji“ akis – tai skrydis, kuomet išskrendama po 1 val. ryto. O jeigu išskrendama iki 1 val. nakties, tuomet tai vadinama „rožiniu skrydžiu“.

nuotrauka
nuotrauka

„Pergalės ratas“

Po tris ar keturias dienas trukusių skrydžių į kelis miestus skrydžių palydovai dažnai įstringa pakeliui grįždami į savo pagrindinį oro uostą ir dažnai prieš baigiant darbą jiems dar tenka nuskristi į šalia pagrindinio oro uosto esantį miestą. Toks grįžimas ir vadinamas „pergalės ratu“.

„Lūpytės ir nagučiai“

Užuomina į vienodą stiuardesių nagų ir lūpų dažų spalvą. Ši frazė yra vartojama subtiliai priminti, kad nepaisant 12 valandų darbo penkių valandų miego, gana prastos mitybos, problemų su girtais keleiviais, medicininių situacijų ir begalės kitų darbų, stiuardesė visuomet turi atrodyti nepriekaištingai.

nuotrauka
nuotrauka

„Ne savo vėžėse"

Jeigu jūsų stiuardesė yra irzli, gali būti, kad ji atsidūrė „ne savo vėžėse“. Šis terminas vartojamas apibūdinti situaciją, kuomet skrydžio palydovas po tolimojo naktinio skrydžio turi visą dieną miegui, o tuomet turi prisistatyti į pirmą sekančios dienos rytinį skrydį 5-6 val. ryto. Tai prilygtų situacijai, jeigu per vieną naktį pelėdai lieptum prisitaikyti prie vieversio režimu.

nuotrauka
nuotrauka

„Viena koja – ten, kita – atgal“

„Kaip ten Los Andželas? Kaip ten Niujorkas?“ – vienos stiuardesės dažnai klausia draugai. Ir ji nieko negali pasakyti, nes skrido „viena koja – ten, kita – atgal“. Kitais žodžiais tariant, ji atskrido į miestą ir net neišlipusi iš lėktuvo turėjo grįžti atgal.

„Karštasis kambarys“

Kitaip dar vadinamas rezervu arba „sofa“. Iš esmės tai yra patalpa oro uoste, kurioje atsarginiai skrydžio palydovai laikomi tam tikrą laiką, kad galėtų nedelsiant kur nors skristi, jeigu staiga jų prireiktų.

„Apleisti lėktuvą“

Nors paprastai žmonės „neapleidžia automobilio“ ar „neapleidžia traukinio“, civilinės aviacijos srityje išpopuliarėjo terminas „apleisti lėktuvą“. Paprastų žmonių kalba tai paprasčiausiai reiškia „išlipti iš lėktuvo“.

SNN

„Kur jų tėvai?“ – stiuardesės klausia pasipiktinę keleiviai, kuriuos iš proto varo kartu skrendantys šešiamečiai trinukai. „Šiuo metu jų tėvais yra skrydžio palydovai. Jie yra SNN“, – atsakė stiuardesė. SNN reiškia „suaugusiųjų nelydimi nepilnamečiai“. Amerikoje be suaugusiojo palydos lėktuvu gali skristi vos ketverių metų amžiaus vaikas.

„Uodega“

Po sudėtingo skrydžio kojas ištiesti norinčių skrydžio palydovų kartais laukia „uodega“ vadinama nemaloni staigmena. Tai reiškia, kad staiga jiems reikia skristi į dar vieną miestą.

„Kartą mano karjeros pradžioje sausį turėjau skristi į Dalasą. Atrodo, paprasta. Oras buvo puikus, tad nepasiėmiau palto,– pasakojo viena stiuardesė. – Deja, gavau „uodegą“ ir turėjau dar skristi į Omahą ir tuomet į Kalgarį. Abejuose miestuose snigo, ir man teko pasiskolinti piloto paltą, kad nesustirčiau pakeliui į viešbutį.“

126
760 Pasidalino
mitybos planas
mitybos planas