Kaip atrodo pastato vidus po renovacijos?
senas namas

Vyras paveldėjo 160 metų senumo namą, kurio niekas nenorėjo – pažiūrėkite, kaip jis atrodo dabar

Peteris paveldėjo seną šeimos sodybą, pastatytą 1860 m. Kaimynai ragino Peterį nugriauti apgriuvusį namą.

Tačiau Peteris Larsonas nusprendė kitaip ir po nuostabios kelerius metus trukusios renovacijos dabar gali parodyti, kaip namas atrodo po pertvarkos.

Prieš kelerius metus Peteris Larsonas iš Lansingo, Niujorko valstijoje, nusprendė daryti kai ką nepaprasto. Tuomet jis su žmona Hilarie kartu ėmėsi projekto, kuris pareikalavo daug laiko ir energijos. Tačiau galiausiai jiems tai davė labai daug naudos.

Peteris paveldėjo 1860-ųjų metų namą, kuris tikrai jau nebebuvo pačio geriausio stovio. Pastatui skubiai reikėjo kapitalinio remonto.

nuotrauka
nuotrauka

Šis namas unikalus tuo, kad kadaise priklausė jo proproseneliui.

Renovacija pakeitė visą jo gyvenimą

Peteris tapo namo savininku, kai paveldėjo šį turtą. Renovacijos laiką jis apibūdina taip, kad visi šie šešeri metai visiems laikams pakeitė jo gyvenimą.

“Ketverius metus praleidau remontuodamas namą, kurį pastatė mano proprosenelis. Dauguma žmonių sakė, kad jį reikėtų sudeginti arba nugriauti, bet man rūpėjo, kad mano šeima prisimintų šį namą, todėl norėjau priimti šį iššūkį”, – pasakojo jis per “YouTube” kanalą “Just a Few Arc’s farm”.

“Galiausiai tai buvo vienas prasmingiausių dalykų, kuriuos kada nors gyvenime esu padaręs”.

Filmuotoje medžiagoje, kurios metu Peteris aptarė visus renovacijos etapus, galime atsekti šį svarbų jo gyvenimo projektą šeimai.

nuotrauka
nuotrauka

“Tai mane išmokė, kaip naudinga ką nors daryti savarankiškai”, – sako Peteris.

Jis paveldėjo 1860 m. statytą šeimos namą

Peteris papasakojo, kad kadaise namą statė jo proprosenelis su žmona ir kad jis turi dienoraštį, kurį jo protėvis vedė statybų metu. Jo prosenelė gimė šiame name ir gyveno jame visą gyvenimą.

Peterio senelis taip pat gimė šiame name ir, kaip teigiama, didžiąją savo gyvenimo dalį praleido tarp šių namų sienų. Taigi, su šiuo namu susijusi ilga šeimos istorija.

nuotrauka
nuotrauka

Todėl nenuostabu, kad Peteris, paveldėjęs namą, ėmėsi didžiulio iššūkio jį renovuoti. Nors tai pareikalavo daugybės darbo valandų, kurios virto metais, galiausiai tai buvo verta.

Namas stovėjo tuščias ir neliečiamas nuo pat Peterio senelio mirties 1997 metais.

“Viskas buvo apleista, stogas buvo baisus. Galėjai pakelti akis į viršų ir matyti dangų”, – pasakojo Peteris, kartu aiškindamas, kad čia buvo apsigyvenę daugybė meškėnų.

Kaimynai pasiūlė jam nugriauti namą, kai jis jį paveldėjo. Tačiau Peteris norėjo pasielgti kitaip.

“Šis namas man yra labai svarbus”, – sako jis.

Taip namas atrodo šiandien

Pasak Peterio, kuris pagal profesiją yra architektas, namas ir visa sodyba dar prieš pradedant remontą buvo įvertinti 45 000 JAV dolerių.

Pora sutaupydavo apie 570 dolerių per mėnesį ir juos skirdavo namo remontui. Jie tai darė lėtai, žingsnis po žingsnio. Po kelerių metų jie galėjo persikelti į savo istorinį renovuotą namą.

nuotrauka
nuotrauka

Toliau pateiktame vaizdo įraše galite pamatyti, kaip Peteris ėmėsi atnaujinti šeimos namus ir kaip jie atrodo šiandien. Jis taip pat parodo, kaip atrodo pastato vidus po renovacijos:

Fantastiška! Peteris atliko nuostabų darbą!

Pasidalinkite šia žinute, jei taip pat vertinate senus namus ir jų istoriją.

462
647 Pasidalino
mitybos planas
mitybos planas