Nemiga gali sunaikinti net stipriausią sveikatą ir taip pat gali sukelti sunkią depresiją!
Ar kada nors neužmigote, norėdami iš karto užmigti? Arba jūs bijote pabusti naktį ir neužmigti? Jei taip, jūs nesate vieni. Ši problema gali būti sėkmingai išspręsta naudojant natūralias priemones!
Nemiga gali sukelti nuovargį, socialinę disfunkciją, mieguistumą, prastą dėmesį, koncentraciją ir atmintį, prastą nuotaiką ir žemą motyvaciją.
Miego trūkumas taip pat susijęs su daugeliu lėtinių ligų ir ligų, tokių kaip diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos, nutukimas ir depresija.
Daugelis prieskoninių žolių yra naudojamos kaip miego priemonės, tačiau valerijonų šaknis yra pripažintas efektyviausiu.
Jis plačiai naudojamas, o dabar tyrimai patvirtino, kad jis turi stiprų raminamąjį poveikį. Valerijono šaknis taip pat gali sumažinti laiką, kurio reikia, kad galėtumėte užmigti.
Viename tyrime nustatyta, kad 89 proc, nepastebėta jokių šalutinių poveikių.
Štai kaip naudoti valerijono šaknį, kad gautumėte maksimalius rezultatus.
Valerijono šaknis naudojamas arbatos ir tinktūros pavidalu. Jis dažnai papildomas kitais raminamaisiais augalais, tokiais kaip ramunėlių, levandų, apynių ir melisa.
Žolelių naudojimas yra paprastas ir pigus. Siūlome 3 skirtingus virimo būdus.
Karšta arbata : tiesiog paiimkite 1 puodelį verdančio vandens 2 arbatinius šaukštelius džiovintų valerijono šaknų. Tada uždenkite, kad išsaugotumėte eterinius aliejus ir palikite 5-10 minučių. Mėgaukitės 1 valandą prieš miegą.
Šaltas metodas : užpilkite 2 šaukštelius šaknų su 1 stikline šalto vandens ir palikite 8-10 valandų. Ryte galite paruošti vakaro dozę.
Tinktūra: (1: 5–60 %) yra dažniausiai naudojamas vaistas. Pasak vadovėlio „Herbal Medicine“ autorius Davidas Hoffmanas, rekomenduojama dozė yra 2,5–5 ml (1/2 iki 1 šaukštelis), atskiestas stikline vandens.
Pastaba: verta naudoti kiekvieną vakarą nuo vienos iki dviejų savaičių. Todėl nenustokite vartoti, jei viena dozė nepadarė jokio poveikio.
Nemiga yra dažna liga, tačiau ji turi būti išgydyta.