Pasak ekspertų, ledų noras ar nuolatinis troškimas valgyti sūrius patiekalus gali rodyti paslėptą problemą arba trūkumą vitaminų ir mineralų.
10 požymių, kad jūsų kūnas gali siųsti signalus apie rimtas problemas

10 požymių, kad jūsų kūnas gali siųsti signalus apie rimtas problemas

Todėl svarbu atkreipti dėmesį į naujus įpročius, ypač jei jie atsiranda staiga ir be aiškios priežasties. Pateikiame sąrašą požymių, kuriuos jūsų kūnas gali siųsti, siekiant padėti jums gyventi ilgą ir sveiką gyvenimą!

Kambantis, ropojantys pojūčiai kojoseJei jaučiate keistus pojūčius kojose ir pėdose, tokius kaip ropojantys, niežtintys ar norą judėti, tai gali būti neramių kojų sindromo požymiai. Ši lėtinė liga dažnai sukelia diskomfortą naktį, kai bandote miegoti.

Rašymo pokyčiai, uoslės praradimas ir ryškūs sapnaiDauguma žmonių žino Parkinsono ligą, tačiau mažiau kas žino jos simptomus. Gydytojai įspėja, kad drebulys, sulėtėjusi judesio eiga, sutrikusi miegas su košmarais ir pokyčiai kalboje bei rašyme gali būti šios ligos indikatoriai.

Odos sustorėjimasNekelkite panikos dėl odos problemų. Storoji, niežtinti oda gali rodyti įvairias vidines problemas, tokias kaip hormonų sutrikimai, egzema ar alergijos. Jei ši problema tęsis arba blogės, svarbu atlikti kraujo tyrimus.

Per didelis miegasŠi būsena žinoma kaip hipersomnija, ir gydytojai teigia, kad ji gali atsirasti dėl įvairių veiksnių, rodančių, kad tai daugiau nei tik nuovargis. Tam tikros autoimuninės ligos gali sukelti didžiulį norą miegoti bet kurioje aplinkoje. Be to, alkoholio vartojimas prieš miegą taip pat gali sukelti šį efektą.

Pokyčiai akių spalvojeGydytojai pažymi, kad baltas arba pilkas žiedas aplink rageną akių žmonėms iki 45 metų gali rodyti aukštą cholesterolį. Pats žiedas yra nekenksmingas ir daro įtaką tik išvaizdai.

Pyktis ir agresijaPykčio priepuoliai ne visada kyla dėl jūsų asmenybės. Kai kurie tyrėjai teigia, kad jie gali būti susiję su depresija. Jie tvirtina, kad depresija ne visada pasireiškia tik sumažėjusiu energijos lygiu ar liūdesiu; tai taip pat gali pasireikšti agresyviu elgesiu.

Pokyčiai krūtyseJei pastebite pokyčių savo krūtyse, tokių kaip gumbai, padidėjęs kietumas, įdubimai, paraudimas, pleiskanojimas ar niežulys, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Ankstyvas šių simptomų nustatymas gali žymiai padidinti palankaus rezultato tikimybę.

Troškimai sūriam maistuiValgyti sūrų maistą nėra blogai, tačiau jei pastebėsite, kad negalite suvaldyti troškimo ir tai tampa vieninteliu noru, laikas ištirti priežastį. Medicinos ekspertai teigia, kad tai gali rodyti geležies trūkumą, anemiją, dehidrataciją ar priešmenstruacinį sindromą.

Nuolatinis troškulysJausmas, kad visada esate ištroškusi, nėra normalu, teigia ekspertai. Kartais tai gali būti susiję su jūsų mityba, todėl patikrinkite, ar nevalgote per daug aštraus ar sūraus maisto. Užsitęsęs troškulys taip pat gali rodyti cukrinį diabetą arba nėštumą.

Užmaršumas, nuovargis ir sumažėjęs lytinis potraukisKartais šis simptomas gali būti klaidingai suprastas kaip depresija, nes atrodo, kad esate taip išsekusi ir nusivylusi, jog negalite net prisiminti dalykų. Gydytojai pataria nesureikšminti tokių simptomų, nes jie gali rodyti problemą su skydliaukės hormonų lygiu jūsų organizme. Taip pat galite patirti svorio priaugimą ir šaltumo jausmą.

Kokie kiti netikėti simptomai, jūsų nuomone, galėtų atskleisti jūsų kūno būklę? Štai 7 patarimai, kaip geriau suprasti savo kūną.