Išvaizda priklauso nuo odos būklės, todėl moterys stengiasi pašalinti problemines vietas. Žinoma, juos glumina juos kankinantis klausimas: ar būtina gydyti
Kaip gydyti celiulitą: gydykite arba priimkite kaip gamtos dovaną

Kaip gydyti celiulitą: gydykite arba priimkite kaip gamtos dovaną

Išvaizda priklauso nuo odos būklės, todėl moterys stengiasi pašalinti problemines vietas. Žinoma, juos glumina juos kankinantis klausimas: ar būtina gydyti celiulitą, kuris pasireiškia bjauriu gumbuočiu. Jos formavimasis ir funkcija padės išsiaiškinti, kaip svarbu jo atsikratyti ar priimti kaip gamtos dovaną moters kūno formavimuisi.

Iš kur atsirado celiulitas

Ateina laikas, kai galima dėvėti trumpus drabužius ir maudymosi kostiumėlius, atidengiančius kūną, o kartu ir jo problemas. Daugeliui žmonių išryškėja odos plotai su celiulitu, o tai nepagrįstai laikoma nepriimtinu dalyku. Dėl vyraujančios nuomonės tai praktiškai buvo priskiriama ligoms, organizmo veiklos sutrikimams. Ar būtina gydyti celiulitą ir iš kur jis atsirado, nerimauja moterys, siekiančios atrodyti tobulai.

nuotrauka
nuotrauka

Odos struktūra tokia, kad poodiniame sluoksnyje yra riebalinių ląstelių ir skaidulų, kurios jungia viršutinį sluoksnį su gilesniu. Tarp jų yra keletas riebalų ląstelių, kurios turi apvalią formą. Iš pradžių juose yra lašelis riebalų, apsuptų citoplazmos.

Jo kiekis gali padidėti dėl įvairių priežasčių: hormoninių pokyčių, odos laisvumo, netinkamos mitybos ir mažo judrumo. Tokiais atvejais dėl riebalų kaupimosi padaugėja riebalinių ląstelių, susilpnėja jungiamosios skaidulos. Tai leidžia formuoti apvalumą kamuoliukų pavidalu po oda.

Apie celiulitą jie pradėjo kalbėti amerikietės Nicole Ronsard pasiūlymu XIX amžiuje. Ji apibūdino odos gebėjimą įgyti nelygų paviršių, pavadindama tai celiulitu. Rašytojas tuo pačiu metu pasirodė esąs grožio salono savininkas. Ji siūlė priemones su juo kovoti ir pabrėžė, kad celiulito buvimas netelpa į idealaus kūno normas.

Ar būtina gydyti celiulitą, jei jis atsiranda

Seni paveikslai, kuriuose vaizduojamos nuogos moterys, yra patvirtinimas, kad celiulitas neatsirado vakar – jis buvo visada. Tačiau senovėje nuostabus moters kūnas buvo įasmenintas grožiu ir sveikata. Laikui bėgant atsirado nauji mados standartai, o kūnas į juos netilpo, kai ant klubų, kojų, sėdmenų matomos poodinės riebalų sankaupos.

nuotrauka
nuotrauka

Celiulitas nėra pripažintas liga, tokios sąvokos nėra net tarptautinėje klasifikacijoje. Todėl gydyti nereikia – tai nekelia pavojaus sveikatai. Tam tikru mastu riebalinis sluoksnis yra tiesiog būtinas, kad kūnas tinkamai veiktų daugeliui organų.

Vaisingo amžiaus moters kūnas turi atitikti tai, kas sudėliota gamtos: kūnas ruošiasi tam, kad ji galėtų tapti mama. Riebaliniame audinyje vyksta procesai, reguliuojantys hormonų gamybą, kaupimąsi ir apykaitą. Šiuo atžvilgiu moterys yra labiau linkusios į celiulito atsiradimą. O dėl švelnesnės ir plonesnės nei vyrų odos jos požymiai atsiranda greičiau.

Kad ir kiek argumentuotų, kad celiulitas yra naudingas ir yra normalus fiziologinis procesas, visos moterys nori turėti lieknas kojas. Tam tikru mastu galite pašalinti akivaizdžius jo pasireiškimus. Visiškai „sutraiškyti“ ar sudeginti susidariusių gumbų neįmanoma. Net kai žmogus numeta kilogramų, poodinių riebalų ląstelių skaičius nemažėja – jos tiesiog „svorį numeta“. Jų turinys yra mažesnis, tačiau jie gali greitai atsigauti.

Kad celiulitas taptų nematomas, reikia palaikyti normalų kūno svorį. Todėl sveika mityba yra tinkamas gyvenimo būdas, skatinantis gerą odos būklę ir nenaudojamas kaip priemonė. Jie padės sustiprinti jos fizinį aktyvumą ir sportą. Masažas pagerins kraujotaką. Įvyniojimai, kremai, šveitikliai negali tiesiogiai paveikti riebalinio sluoksnio, vadinasi, prastai veikia prieš celiulitą.

391
757 Pasidalino
avatar
Gelminas Griškevičius
Labai įdomu, kad celiulitas nagrinėjamas ne tik kaip estetinė problema, bet ir kaip kūno funkcijos dalis.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija