Didelio intensyvumo treniruotės gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą, kartu vartojant daug baltymų ir geriant daug skysčių.
Štai keli pratimai, kuriuos turėtumėte įtraukti į mankštą, kad pagerintumėte medžiagų apykaitą ir lengviau numestumėte svorio.
1 pratimas
Šis pratimas stimuliuoja pilvo raumenis ir pagerina žarnyno peristaltiką.
Pratimas padės sustiprinti visą kūną, pagerins laikyseną ir padės išspręsti medžiagų apykaitos problemas.
2 pratimas
Tai yra paprasčiausias šokinėjimas su šokdyne. Juo metu sudeginama daug kalorijų ir žymiai padidinamas deguonies suvartojimas po fizinio krūvio.
Tai yra natūrali kūno reakcija po gero krūvio. Dėl to kūno medžiagų apykaita paspartėja, nes organizmas bando ją grąžinti į būseną, kuri buvo prieš treniruotę.
3 pratimas
Tai yra vienas geriausių pratimų medžiagų apykaitai. Jis atliekamas dideliu intensyvumu, todėl širdies ritmas žymiai padidėja.
Kūnas sunkiai dirbs, kad grįžtų į pradinę būseną prieš treniruotę, pagreitindamas medžiagų apykaitą.
4 pratimas
Tai yra pritūpimai. Jie gali pagreitinti medžiagų apykaitą, nes tai yra sunkus pratimas, apimantis kelias raumenų grupes.
Kuo daugiau raumenų naudojate, tuo didesni jūsų medžiagų apykaitos poreikiai.
Jei atliksite pritūpimus sparčiu tempu, padidinsite augimo hormono ir testosterono kiekį, o tai pagreitins medžiagų apykaitą.
5 pratimas
Šis pratimas pabrėžia sėdmenų, pakinklių raumenis. Dinamiški judesiai yra puikus būdas sušilti ir sustiprinti raumenis visos mankštos metu. Galų gale tai padės padaryti kūną gražesnį ir pagerins medžiagų apykaitą.
6 pratimas
Atlikdamas ši pratimą, pasilenkiate į priekį, atsirėmęs į klubus, svorį perkeliate į juosmenį.
Svorių kilnojimas padeda pagerinti medžiagų apykaitą fizinio krūvio metu ir po jo.
Šie pratimai apjungia raumenų darbą ir jėgą, todėl puikiai tinka treniruotei.
Prieš atliekant pratimus, svarbu atsižvelgti į savo sveikatos būklę. Jei kyla klausimų, visada geriausia pasitarti su savo gydytoju.