Kokie zodiako ženklai meluoja dažniausiai

Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime yra melavęs. Manoma, kad tai nuo vaikystės formuojamas socialinis įgūdis, kurį dažnai panaudojame nesąmoningai, pavyz

Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime yra melavęs. Manoma, kad tai nuo vaikystės formuojamas socialinis įgūdis, kurį dažnai panaudojame nesąmoningai, pavyzdžiui, atsakydami į klausimą, kaip sekasi. Atsakymas „gerai“ ne visada reiškia, kad pas mus tikrai viskas gerai. Tačiau yra ir sunkesnių melo formų, sukeliančių rimtų pasekmių. Pasak astrologų, kai kurių zodiako ženklų atstovai yra labiau linkę meluoti.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionas besąlygiškai užima pirmąją vietą melagių reitinge. Tai vienas slapčiausių, gudriausių ir apgaulingiausių zodiako ženklų, linkęs į įvairias manipuliacijas ir provokacijas santykiuose su žmonėmis. Jie meluoja dėl įvairių priežasčių: ir iš keršto, ir dėl pelno, ir iš nuobodulio, ir tiesiog iš meilės menui, ir daro tai taip talentingai, kad niekas negali atskirti tiesos nuo fantastikos. Tačiau pats Skorpionas tiksliai nustato, kada jam meluojama.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai yra žinomi dėl savo dvigubos prigimties ir rafinuoto apsimetimo. Jie meluoja meistriškai, mirgulėdami ir daro tai taip įtikinamai, kad patys pradeda tikėti tuo, kas buvo pasakyta. Tai puikūs manipuliatoriai, gebantys mikliai įpinti intrigas, lengvai susilieja su melu ir nekankina sąžinės graužaties.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Labai paslaptingos ir jautrios Žuvys dažnai plaukia „giliuose vandenyse“, kurdamos savo vidinį pasaulį, kuriame viskas kitaip. Todėl jų melas dažniau primena fantazijas, kuriomis bandoma įtikinti kitus. Jie taip pat griebiasi melo, kai bando gauti tai, ko nori, arba gauti kokios nors naudos. Žuvys yra subtilios psichologės ir puikūs diplomatai, todėl tai daro lengvai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės meluoja gražiai ir įtikinamai, savo melą pateisindamos gerais ketinimais. Nors jie tai daro daugiausia tais atvejais, kai nori atrodyti geresni, nei yra iš tikrųjų. Svarstyklių melo priežastis gali būti ir noras nuslėpti tikrąją dalykų būklę. Jų melą sunku atpažinti, tačiau dažnai jie patys apie tai pamiršta, kai tik pasikeičia aplinkybės.