Per visą istoriją egzekucijos buvo naudojamos kaip būdas nubausti labiausiai išsižadėjusius nusikaltėlius ir užkirsti kelią jiems pakartotinai tai padaryti
Paskutiniai kai kurių garsių nusikaltėlių žodžiai prieš mirties bausmę

Paskutiniai kai kurių garsių nusikaltėlių žodžiai prieš mirties bausmę

Per visą istoriją egzekucijos buvo naudojamos kaip būdas nubausti labiausiai išsižadėjusius nusikaltėlius ir užkirsti kelią jiems pakartotinai tai padaryti. Šiandien mirties bausmė yra pasmerkta didelėje pasaulio dalyje, nors ir ne visose. Egzekucijos idėja jums gali pasirodyti pakankamai siaubinga, tačiau sutelkime dėmesį į mintį, kad net ir patys blogiausi nusikaltėliai nusipelno paskutinių žodžių, kad galėtų išreikšti save (ir atkreipkite į juos dėmesį, kai tai vyksta tokiomis aplinkybėmis, kurios verčia mus abejoti jų kalte). Štai kelios iš šių frazių, kad galėtumėte medituoti, o gal tiesiog iš smalsumo.

7 - «Prašau padaryti mano kapą labai giliu. Nagi, paskubėk.

nuotrauka
nuotrauka

Tomas Ketchumas buvo paskutinis žmogus, pakeltas Amerikoje ir už nusikaltimą, už kurį niekada nebuvo mokama tokia didelė kaina: traukinio apiplėšimas. Niekas iš dalyvavusiųjų niekada nebuvo parengęs egzekucijos ir jie virvę padarė per ilgą, todėl krisdamas jam buvo nukirsta galva.

6 - „Dėl padorumo nekabink manęs per aukštai“.

nuotrauka
nuotrauka

Mary Blandy buvo pakarta Anglijoje 1752 m., Nes ji nužudė savo tėvą arsenu. Paskutiniai jos žodžiai rodo, kad ji buvo kukli, nes vilkėjo trumpą suknelę, o gal tiesiog buvo gerai nusiteikusi.

5 - „Atleisk, pone, aš tai padariau ne tyčia“.

nuotrauka
nuotrauka

Neva tai buvo paskutiniai karalienės Marie Antoinette žodžiai, kurį giljotina įvykdė Prancūzijos revoliucijos metu. Matyt, tai nebuvo prašymas atleisti, o nukreiptas į budelį, kuris netyčia užlipo ant kojos.

4 - „Parodyk žmonėms galvą. Verta pamatyti.

nuotrauka
nuotrauka

Georgesas Dantonas yra dar viena giljotinos auka per Prancūzijos revoliuciją, ir jis buvo iššaukiantis iki pat mirties, gailėdamasis, kad nemirė po Robespierre’o.

3 - „Padarykime tai“.

nuotrauka
nuotrauka

Ši paprasta frazė „Padarykime“ įkvėpė „Nike“ publicistą, kuris po metų ją pakeitė į „Tiesiog daryk“. Originalios frazės autorius Gary Gilmore’as per dvi dienas nužudė du žmones ir už tai jam buvo įvykdyta mirties bausmė. Jis tapo vienu garsiausių nusikaltėlių, apie jį netgi kalbama įvairiose televizijos laidose ir dainose.

2 - „Nėra kito dievo, tik Allahas ir Muhammadas yra dievo pasiuntinys“.

nuotrauka
nuotrauka

Saddamas Husseinas tai pasakė, norėdamas įtvirtinti savo religinius įsitikinimus iki pat paskutinės akimirkos, prieš tai, kai 2006 m.

1 - „Šaudyk man į krūtinę“

nuotrauka
nuotrauka

Benito Mussolini tai pasakė prieš pat įvykdant mirties bausmę tiems, kurie buvo prieš fašistinį režimą.

984
489 Pasidalino
avatar
Liuberta Tomkienė
Visuomenės požiūris į mirties bausmę iš tiesų yra labai skirtingas, priklausomai nuo kultūros ir istorijos. Svarbu diskutuoti ir apmąstyti šią temą, atsižvelgiant į žmogaus teises ir orumą.
Naujausias
app-banner
Website logo
Sveikauk
  • Be reklamų
  • Pritaikyta tau
  • Visiškai nemokama
sveikauk ios aplikacijasveikauk android aplikacija