Simono Dailidės namelis Neryje sukėlė ažiotažą: sveikuolis kreipėsi į visuomenę po dramatiškos dienos

Antradienį Vilniuje Neries upe pajudėjęs garsaus sveikuolio Simono Dailidės plaukiantis namelis sukėlė tikrą ažiotažą. Socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje išplitus žiniai apie neįprastą reginį, S. Dailidė sulaukė gausybės žinučių ir vakare nusprendė viešai kreiptis į visuomenę.

Dėl savo plaukiančio namelio susilaukęs milžiniško dėmesio, Simonas Dailidė antradienio vakarą savo socialinių tinklų paskyroje išplatino padėkos žinutę. Jis išreiškė dėkingumą visiems, kas skubėjo padėti, siuntė nuotraukas, vaizdo įrašus, skambino ir rašė.

„Na ir dienelė! Ačiū, kas atvažiavot padėti, ačiū visiems, kas rašėt siuntėt nuotraukas, video, skambinot, rašėt… Supratau, kad namelis tapo labai žinomas ir atpažįstamas. Sužinojau apie jo pajudėjimą nuo pirmų metrų, iš visų pusių foto, video, uch! Nežinau, kas ir kaip bus toliau, ledų upėje dar yra, paleis dar ir juos, tikėtina rytoj. Upės jėga galinga… Einu ilsėtis“, – rašė S. Dailidė.

Sveikuolis minėjo, kad žinią apie namelio pajudėjimą sužinojo beveik iškart. „Man pradėjo visi skambinti, siųsti nuotraukas, video, iš visų pusių gavau jo nuotraukas. Žmonės labai atpažįsta, tai skambina, rašo ir man, ir žmonai, tai iškart sužinojau ir važiavau“, – pasakojo jis.

Patiko straipsnis? Pasidalink!
👁️ 104 peržiūrų


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *