E-prekybos revoliucija: „Pigu.lt“ ir „Omniva“ pristatys prekes tą pačią dieną visose Baltijos šalyse!

Elektroninės prekybos milžinė „Pigu.lt“ ir logistikos lyderė „Omniva“ oficialiai paskelbė apie strateginės partnerystės pradžią, žadančią esminius pokyčius prekių pristatymo srityje. Pagrindinis šio bendradarbiavimo tikslas – pasiūlyti prekių pristatymą tą pačią dieną visose Baltijos šalyse, siekiant maksimaliai pagerinti klientų apsipirkimo patirtį.

„Mūsų strateginis tikslas – suteikti klientams kuo geresnę apsipirkimo ir prekių pristatymo patirtį. Jau dabar klientams Lietuvoje ir Latvijoje siūlome galimybę tą pačią dieną atsiimti užsakymus mūsų fizinėse atsiėmimo vietose. Partnerystė su „Omniva“ sustiprins šią strateginę kryptį, nes planuojame pasiūlyti pristatymą tą pačią dieną visose Baltijos šalyse. Tai dar labiau sumažins ribą tarp fizinės ir internetinės prekybos bei leis klientams mėgautis dar patogesne apsipirkimo patirtimi“, – teigia „Pigu.lt“ ir „PHH Group“ vadovas Dainius Liulys.

Efektyvumo siekis ir logistikos optimizavimas

Partnerystė su „Omniva“ įgyvendinama po „Pigu“ sprendimo optimizuoti vežėjų tinklą ir sutelkti dėmesį į mažesnį strateginių logistikos partnerių skaičių. Tokiu būdu siekiama didesnio efektyvumo, patikimumo ir paslaugų nuoseklumo visame Baltijos šalių regione.

Šiuo metu „Omniva“ jau pristato daugiau kaip 90 proc. visų „Pigu“ siuntų, o plečiantis bendradarbiavimui tikimasi dar didesnių apimčių. D. Liulys pabrėžia „Omniva“ tinklo privalumus:

„Klientai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje naudojasi plačiu „Omniva“ paslaugų tinklu, kuris apima didžiausią paštomatų tinklą regione bei patikimą pristatymą į namus kurjerių pagalba. Tai užtikrina lanksčias pristatymo galimybes – klientai gali pasirinkti atsiimti siuntas iš artimiausio paštomato arba patogiai gauti jas tiesiai prie savo namų durų.“

Plėtra ir pasitikėjimas rinkoje

Bendrovės taip pat svarsto galimybę, kad „Omniva“ rūpintųsi „Hobbyhall.fi“ užsakymų, siunčiamų iš Baltijos šalių į Suomiją, pristatymu. „Omniva“ Baltijos šalių pardavimų vadovas Erko Brandt mato šią partnerystę kaip reikšmingą etapą:

„Ši partnerystė žymi svarbų „Omniva“ etapą Baltijos šalių elektroninės prekybos rinkoje.

„PHH Group“ yra didžiausias elektroninės prekybos platformų operatorius mūsų regione. Tapdami pagrindiniu šios grupės logistikos partneriu, matome jų pasitikėjimą mūsų tinklu, operacijų kokybe ir tarptautinėmis pristatymo galimybėmis. Kartu kuriame dar stipresnę ir labiau integruotą pristatymo patirtį apsiperkantiems internetu.“

Pasak E. Brandto, šis bendradarbiavimas sustiprina abiejų bendrovių pozicijas sparčiai augančioje Baltijos šalių elektroninės prekybos rinkoje ir gerina paslaugų kokybę klientams visame regione. Partnerystė atspindi glaudų abiejų organizacijų komandų bendradarbiavimą ir bendrą siekį diegti inovacijas, užtikrinti operacinį efektyvumą bei aukštą klientų pasitenkinimo rodiklį.

Apie „Pigu.lt“ ir „PHH Group“

„Pigu.lt“ yra „PHH Group“ dalis – didžiausia elektroninės prekybos bendrovė Baltijos šalyse. Grupė susiformavo susijungus Lietuvos bendrovei „Pigu.lt“ ir Suomijos mažmenininkui „Hobby Hall“. „PHH Group“ valdo elektroninės prekybos platformas Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Grupės „Marketplace“ ekosistemoje, siūlančioje plačiausią prekių asortimentą rinkoje, apsiperka daugiau nei 2 mln. pirkėjų, o metinis apsilankymų skaičius siekia apie 150 milijonų.

Apie „Omniva“

„Omniva“ yra tarptautinė technologijų ir logistikos grupė, teikianti pašto ir siuntų pristatymo paslaugas bei e. logistikos sprendimus Baltijos šalyse ir tarptautiniu mastu. Grupę sudaro motininė bendrovė „AS Eesti Post“ ir jos dukterinės įmonės „Finbite OÜ“, „Picapac OÜ“, „Omniva SIA“, „Omniva LT UAB“ ir „Omniva LT Sorting UAB“. „AS Eesti Post“ 100 proc. priklauso Estijos Respublikai.

Patiko straipsnis? Pasidalink!
👁️ 4 peržiūrų


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *